Красота на Трухановом, вода теплая) да, тем кто фу Днепр не сюда)
Ответ дляLudaSHS
Иногда думаю о тех прогнозах о глобальном потеплении и что наша страна в очень хорошем поясе.
Такі да. Та взагалі ми унікальна країна, від клімату до природних ресурсів. Хуйове тільки керівництво.
Як Грушевський сказав: ’Україною керують люди, яким вона непотрібна’.
Ответ дляZelenkа
Дико плюсую тобі. Той, що родився, вбили, а такі народжуються нечасто.
Хоч би вже на пенсії побачити розквіт і порадіти.
Автор теми щас нас по сракам буде бити)))
Це нормально. Розуміння, але як бачиш...
Ти в там, Автор і я В Києві- живемо, радіємо сонечку, я ще морожено топчу
Success2013• 30 сентября 2023
Ответ дляLike-995b
Завтра вроде все… 19 и дождик
Я не припомню такого тёплого сентября.Хотя сейчас всё как-то вытиевато и погода тоже чудит.
Ответ дляZelenkа
А я чекаю золотої осені в ’Олександрії’. Фотки мені спогади вивертає ФБ, ми в ці дати фоткались вже на фоні геть жовтого парку. А це літо!
Гарне місце, обожнюю парк та його історію
Ти знаешь, як Сашка попала в Любовниці потьомкіна, а її сестра в гарем хотинсткого паші, це відбулося в містах моєї родини.
День між Каменцем та Хотіном.
Казали вона ніяка не руська княжна бастард
А полевая жена
День між Каменцем та Хотіном.
А полевая жена