Перловая Кашка• 30 сентября 2023
Курс похудения от Виктора Мандзяка
Девочки кто-нибудь покупал курс похудения В. Мандзяка? Когла появляется результат? Что туда входит кроме рекомендованных продуктов?
Білий Лосик• 30 сентября 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Девочки при похудении можно пить спиртные напитки? Сухое вино?
Я б не змогла 😂 вони ж провокують апетит і досить калорійні, навіть сухі вина.
Перловая Кашка
• 30 сентября 2023
Ответ дляБілий Лосик
А як хочеться розслабитися?
Білий Лосик• 30 сентября 2023
Ответ дляПерловая Кашка
А як хочеться розслабитися?
Може є якісь дні чіт мілу, коли можна все, але в помірній кількості?
Бараболька• 30 сентября 2023
Ответ дляOksi-6e83
Дівчата, пишіть у приват номер телеграму,- я вам скину. Мені не зайшло от слова зовсім. У нього охєрєнний смм і піар. І всьо. Грошей стоє дофіга. Єслі сподобається те, що ви отримаєте від нього на начальному етапі,- тоді і придбаєте. Я придбала і мене досі давить жаба
а що саме вам не сподобалось?
Перловая Кашка
• 30 сентября 2023
Ответ дляOksi-6e83
То ви взагалі не спробували займатися за його програмою?
Кнопус• 01 октября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
-7кг в месяц это обвисшая кожа,вряд ли кто-то будет делать массажи тела и лица нонстоп
С моих 101 кг - 7 особо не было и заметно
Уж поверьте мне
Ответ дляБараболька
а що саме вам не сподобалось?
Ну якщо ви не бажаєте безкоштовно ознайомитися з тим, за що заплатите Мандзяку (скільки на сьогодні? 5 чи 7 вже тисяч гривень???),- то вперед.можливо, вам зайде. Я спілкувалася з двома дівчатами,- враження як і у мене. Не виправдовує вартість зовсім. Йому платять тисячі людей. Повірте, дуже багато. Це легко відслідкувалося, коли він робив донати на ЗСУ. А виставляє він максимум один вау результат на тиждень. Дуже розумна команда в нього. Тут респект
Бараболька• 01 октября 2023
Ответ дляOksi-6e83
що саме в його програмі вам не сподобалось?
те що вам не подобається його комерційний успіх - я зрозуміла
Плету интриги• 01 октября 2023
Ответ дляOksi-6e83
+++