Власне: є синулька, майже 29 рочків, який нарешті звінтив з дому. купив меблі в ікеї і хоче, щоб я їх йому встановив. Я сказав, що він доросла людина і може це зробити сам. Так ось, за вечерею чую телефонну розмову дружини з сином, яка каже, що завтра о 10-й ранку я приїду до нього! Сказати що я в ах.., це нічого не сказати
Мусик Пусик• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
тобто, навпаки можна, а ображати жінок, зась?
Вас ніхто не образив, а ви вже встигли образити кілька учасниць форума.
Ответ дляішо
у вас все життя поділене на сайти і групи?
Ойвей.. У вас мислення дуже плоске як для батька 30річного хлопця, не зривайтесь на ньому в черговий раз, коли зрозумієте що ваш час пройшов 😁
Доречі, завтра як поїдете крутити шкаф (самоствердитись після совєтчіци)- запропонуйте йому зареєструватися тут, йому завжди віддалено допоможуть, а ви зможете провітрити свій ´полтос´ та знову щось кумедне настрочити
Ответ дляRrroxy
він не розмовляє настільки добре а ні українською, а ні російською і взагалі сидіти в соціалках не входить в коло його зацікавленостей.