Власне: є синулька, майже 29 рочків, який нарешті звінтив з дому. купив меблі в ікеї і хоче, щоб я їх йому встановив. Я сказав, що він доросла людина і може це зробити сам. Так ось, за вечерею чую телефонну розмову дружини з сином, яка каже, що завтра о 10-й ранку я приїду до нього! Сказати що я в ах.., це нічого не сказати
100pudov• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
ви мене зовсім не знаєте, я можу їх усіх вишиковати на лезі бритви і відправити в далеку подорож без харчів
Как страшшшно...Как страшно! Так страшно, что на форуме сидите, идите это же жене скажите)))
100pudov• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
а чому ви соромитесь писати під власним ніком, вам є, що приховувати?
КанешнА, у меня целый шкаф скелетов)
ДлинноНожка• 30 сентября 2023
Прикольно, некоторую мебель с Икеа лучше в своем собирать...одному не рально
Хлопаю ресницами• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
маленькі цицьки і жахливий целюліт
У вас член маленький и не переносите свои комплексы на других
100pudov• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
маленькі цицьки і жахливий целюліт
Да вы видящий! Все! Заклеиваю камеру на ноуте!
100pudov• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
а я ніколи цього не приховував. коли знайомився з дівчатами, то перш, ніж спитати ім´я, казав, що вмене маленький і тоненький
Я себе представила это
Хлопаю ресницами• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
Это многое объясняет.
Мусик Пусик• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
маленькі цицьки і жахливий целюліт
Дідо, таке не можна тут писати, ми не переходимо на особистості та приниження. Постібатися можемо, але в межах розумного. Вас можуть заблокувати за такі коментарі.
Ответ дляМусик Пусик
Так тут із чоловіків тільки жонаті, або геї.
Ну так, логічно, це ж не СЗ, а форум, і форум не простий а ´з порадами´, такий суто нью-народні-поради-господинь-та-господарів-зі-слів-їх-дружин-на-цьому-форумі, а норм чоловік в цьому форумі не зацікавлений (на щастя)
Ну ще самотні можуть, просто посміятися (послухати когось, щоб не на самоті), або віртуально дружити з кимось із них.
Но щоб отак 😁
Бах:
Дівчаткаа, сіжурєвувшоке..
Син з´їхав, можна відпочити на жіночому форумі від нього і жінки, а вони не дають отбль!
Но щоб отак 😁
Бах:
Дівчаткаа, сіжурєвувшоке..
Ответ дляМусик Пусик
бабо, мені байдуже. те, як ви тут стебетесь, мало чим відрізняється від переходу на особистості
Ответ дляRrroxy
Но щоб отак 😁
Бах:
Дівчаткаа, сіжурєвувшоке..
Но щоб отак 😁
Бах:
Дівчаткаа, сіжурєвувшоке..
та не вистрибуйте так з спіднього, всі і так знають, що ви тут сама розумна
Мусик Пусик• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
Ви забуваєте, що ви знаходитеся на суто жіночому форумі, де дівчата трохи іншого формату ніж ви катаєте на своєму моцику.
Ответ дляішо
О, видали) он тут даже типичных спичей набрался, что учить сына руками работать некогда было, конспектировал
ішо, я з вами ще не починала говорити, все попереду, ´постоїть, послухайте´ спочатку 😁
Хлопаю ресницами• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
як це можна забути? я таких неадекваток до себе не підпускаю
Идите уже к жене своей, она уже заждалась наверное тонкий стрючок.
Ответ дляRrroxy
купіть собі підручник будь-якої мови, бо ви жодною не можете висловлюватись грамотно
Мусик Пусик• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
А що ви тут робите? На чоловічих форумах вас не сприймають? Не має з ким поспілкуватися?
Мусик Пусик• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
Я вам написала що не можна переходити на особистості та ображали жінок, бо вас можуть заблокувати.
Мусик Пусик• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
там те саме, що і тут, але тут обсяги досліджень значно більші
Все так, але піддослідний тут ви. Схаменіться, і ведіть себе більш чемно.