Власне: є синулька, майже 29 рочків, який нарешті звінтив з дому. купив меблі в ікеї і хоче, щоб я їх йому встановив. Я сказав, що він доросла людина і може це зробити сам. Так ось, за вечерею чую телефонну розмову дружини з сином, яка каже, що завтра о 10-й ранку я приїду до нього! Сказати що я в ах.., це нічого не сказати
ДинамоКит• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
з місцевих її немає ким замінити, в неї є власні таргани, але не такі вгодовані, як в місцевого бомонду
От Ви жіночка і спалилися.
Так сумно живете, що аж тролити почали?
лаМпочка• 30 сентября 2023
А я думаю, чого то моя доня заміж не спішить)))
Сама і меблі купує-збирає, і обігрівач збирала, вірніше перезбирала, після хлопця, який колесики на скотч двосторонній приліпив зверху)))
І сантехніка її не лякає.
Думаю, це тому що тато навчив змалечку правильним навикам, а мама своїм секретикам.
Ви з своїм синочком щось робили разом, чи тільки зараз бур´янам при дорозі дивуєтесь?)
І сантехніка її не лякає.
ДинамоКит• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
вона мені вечерю гарну приготувала)
І дасть мабуть ще гарніше аби бубочці допомогли.
Колдунья-вещунья• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
вона мені вечерю гарну приготувала)
Вдалого збирання меблів тоді)
Мусик Пусик• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
А вам цікаво 60 літньому чоловіку спілкуватися на жіночому форумі з 20-30 літніми дівчатами-дикретницями? Чи ви вибираєте собі невістку?
Нашли в капусте• 30 сентября 2023
Ответ дляМусик Пусик
Тут є тьоті різного віку
ДинамоКит• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
менопауза зробила своє чорне діло...
В сенсі? Це Вам так жінка каже? Не вірте. Мабуть має коханця.Чи та пауза у Вас?
Не против• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
ви мене зовсім не знаєте, я можу їх усіх вишиковати на лезі бритви і відправити в далеку подорож без харчів
Ох какой Грозный) что любовницу уже нашёл?)
Не против• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
так є. треба ще одну?
Значит плохо удовлетворяет, раз такой злой
Лівий Локіть• 30 сентября 2023
Ответ дляНа паровозе
Тю, в мене донька сама живе, то я теж чоловіку часто кажу, щоб заїхав в маркет накупив м´яса, риби всього що треба і відвіз донці. Хоча донька доросла вже і сама все може купити, є і гроші і Сільпо поруч і авто, щоб в руках не тащити)) Але донці нічого не обіцяю від імені батька))) Командую тільки чоловіком.
А навіщо ви це робите?
Мусик Пусик• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
черговий лікар і знавець питання. як ви вже дістали
Може ви гей?
Хлопаю ресницами• 30 сентября 2023
Ответ дляМусик Пусик
Він зараз ще почне жалітися на свою дружину, і чекатиме що його тут хтось пригріє. Дружина не заважає шукати подруг для мото прогулянок і труси жінкам презентувати.
Да, точно Вы заметили.
ДинамоКит• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
як ви можете на порядного транса таке казати?
Бо несенітниці пишете. Тринуйтеся. Не зайшло.