Куколка-мяуколка• 01 октября 2023
Раночок! Що сьогодні готуєте? Потрібні ідеї)
Ответ длямаминаБубочка
Як готуєте крем-суп з сочевиці, напишіть будь ласка. Смачно виходить?
Купила нещодавно на спробу, зготувала 1 раз за рецептом з інтернету, їли-давилися. Хочу дати другий шанс.
В каструлі трохи підсмажити картоплину, цибулю, моркву, перець солодкий червоний, помідор без шкірки, залити водою, додати червону сочевицю і варити до готовності. Потім перетерти гарно блендером, додати сіль, паприку мелену і куркуму. Пропорції на око, аби подобалося по густота. Але замітила, що сочевиця дає густину, тому її в міру.
Грінки: батон порізати на кубики, підсушити на пательні з додаванням трошки олії. Потім пересипати в миску, посолити і додати зубчик-два на часнодавку. Моя сім´я любить цей суп
маминаБубочка• 02 октября 2023
Ответ дляZhukOlena
Дякую!
Тріль підпільний• 02 октября 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Та мені все одно, чесно) в кожній сім´ї свої традиції і правила. В моїй просто більше правильне харчування, діти можуть з´їсти звісно і пиріжок з м´ясом, але звикли до легкої їжі. Я сама спортсменка, 39 років. До речі)
Кожний в поняття ’правильне харчування’ вкладає своє. Знайома жіночка ,ми жили поряд, готувала своїм дітям страви ПП.(вона так вважала). На сніданок сухий рис ,зверху навалено солокого перцю сирого, солоного огірки,квасолі консервованої, могла ще якоїсь ікри овочевої з банки додати. І так само щось варила-велика каструля,туди крильця курячі,моркву нарубає кусками здоровенними, цибулю,капусту,брокколі,квасолі банку туди ж видалити,ще печериць додасть... що на вид,що на смак-як свиням. І діти їли,бо боялись-вона могла і побити ,якщо не хочуть..
Бавовна• 02 октября 2023
Ответ дляДоставучая
В какой стране эта курица продается? У нее цвет нормальный, как у домашних. А у нас в магазинах кожа курей такая бледная всегда, в чем же их вымачивают? Ведь можно же продавать нормальных курей
В Испании продаются 2 вида курей, белые, как наши и желтые, чуть дороже, на кукурузе выращенные. Блин, какой от желтых курей шикарный, вкусный, прозрачный бульон. Оч давно у нас такого не видела. А вот, говядина- обнять и плакать. Ни запаха, ни вкуса.