ПешитеБесАшипок• 01 октября 2023
З Днем захисників та захисниць України
Сьогодні, 1 жовтня, Україна вперше відзначає в нову дату День захисників і захисниць🇺🇦⚔️
Це свято усіх, хто боронить Незалежність нашої держави.
Сьогодні Дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість жити у вільній країні
Закусенец• 01 октября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Сьогодні
Странно, 14 ж была всю жизнь, это по новому перенесли опять?
ПешитеБесАшипок
• 01 октября 2023
Ответ дляЗакусенец
Так, за новим календарем 1 жовтня. День захисників та захисниць пов´язаний з Покровою
Закусенец• 01 октября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Интересно почему тогда еврейские праздники не перенесли, а только христианские православной веры.
ПешитеБесАшипок
• 01 октября 2023
Ответ дляЗакусенец
Почитайте, хто використовує новоюліанський календар...
Светка-пипетка• 01 октября 2023
Всіх причетних з святом.Дякуємо за захист.
Низький уклін.
Всіх хто пішов на небо.Честь .Ми вас не забули.
Низький уклін.