Поддакиваю иногДА• 01 октября 2023

Як знайти зп вище 10 тис?

Це можливо у 50 років? Не працювала деякий час.
Варіанти: лаборант (є освіта), продавець, няня. Раніше були ще курси бухгалтерів.
Можливо найти жінці в такому віці зп більш 10 тис.? Ще які варианти?
Стриптизерка• 02 октября 2023
Місто? Освіта? Досвід? На 10 тис без досвіду спокійно Нова Пошта чи супермаркет, не розумію, в чому проблема. На 100+ вже інші пиріжки
Тролю як можу• 03 октября 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Пенсія.? 🙄,,,
Что смешного? Хотя бы минимум, когда здоровья не будет работать. Или думаете в 60+ у всех будет возможность работать дальше?
За ким я буду?• 07 октября 2023
Ответ дляСтриптизерка
А Вы откуда вещаете? В 50 лет Новая почта не берёт.
В торговлю устроится можно, но где более-менее нормальный график и условия берут только с опытом (в 50 лет как никак он должен быть).
автор Поддакиваю иногДА • 08 октября 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Мені 50 та 12 тис. Тут майже всі богато отримують. Ось жінка писала, що менш ніж на 30 тис. працювати - це неприємлемо для неї.