мегамоСГ• Изменено 1 час назад

Подано позов стосовно подорожчання транспорту на Київську міську раду

Кияни, адвокатка Вероніка Деркач подала позов щодо подорожчання транспорту і визнання розпорядження Кличка недійсним. . Кияни, ходимо на засідання вільними слухачами.
Справа 320/28270/26.
Маршрутки від завтра 25 грн
автор мегамоСГ • 1 час назад
Ответ дляБринзолетта
ну и дура, а вы вообще тот иск видели?
від дурної чую. Бачила, він реальний.

Бринзолетта• 1 час назад
Ответ длямегамоСГ
від дурної чую. Бачила, він реальний.
Так это вы тот адвокат что ли?
Бойцовская• 1 час назад
Ответ дляпАлАвинкА
Ну, они всегда мечтали жить в Киеве, не смогли и теперь очень радуются, когда в Киеве что-то ухудшается
Ага. Страшенно радуємося приблизно як ви, коли нам воду зробили по сто. Радієте? Чи може співчуваєте? Я констатую факт, більше нічого.
автор мегамоСГ • 1 час назад
Ответ дляБринзолетта
Так это вы тот адвокат что ли?
ви вважаєте,що адвокат сидить на таких форумах? то ви двічі дура. в адвокатів купа роботи.
Зайченя• 1 час назад
Ответ длямегамоСГ
а його і так ніхто не ремонтує і не буде. навіть якщо буде 100 грн. Кличко і його команда лиш кишені набивають грошима і будують енний маєток. все як було вонюче і розтрощене так і буде. і Київ уже перетворився на помийну яму. це просто для того, щоб ще більше здерти грошей. а не задля благоустрою. чомусь в Харкові може бути безкоштовний транспорт
И троллейбусы некоторые раз в 40 минут
Бринзолетта• 1 час назад
Ответ длямегамоСГ
Вообще-то я вас не оскорбляла. что это с вами?
МастерЮля• 1 час назад
В Києві самі високі зарплати, проїзд до 200 грн в день це копійки, які навіть не відчуваються. В усіх столицях країн завжди дорогий транспорт, бо сама сильна економіка
Зайченя• 1 час назад
Ответ дляЯзикувата Хвеська
А почему такая ненависть к Киеву?
И ещё тут некоторые пишут, что нас мало бомбят
50 человек за неделю погибших, им недостаточно
Бойцовская• 1 час назад
Ответ дляМастерЮля
Тут не можна такого говорити, пардон писати. Заб´ють копитами і скажуть що ви заздрите. Хоча статистика саме це про це свідчить.

пАлАвинкА• 1 час назад
Ответ длявре_Динка
ви думаєте люди які наймають як ви кажете спеціально-навченим людям і люди які скаржаться на вартість громадського транспорту це одні й ті самі люди?)
У тупых критическое мышление отсутствует, чему вы удивляетесь
Язикувата Хвеська• 1 час назад
Ответ дляМастерЮля
А какая у вас зарплата, что вам 200 на проезд будет не видчутно?
Слава Українi• 1 час назад
Ответ длямегамоСГ
її і так могли підняти,бо Києву є звідки брати гроші. але підвели під здорожчання. дивно,що ви цього не розумієте. ви бачите у що перетворився Київ за ці роки??? яка бруднота і срач? я була на вихідних у Житомирі,у Вінниці. Там чисто і нема стільки сміття. А колись Київ був еталоном. Я працюю на майдані. стільки бруду ще не було ніколи. це ганьба.
Брехня. Ви тупо брешете. Мамєдов з верещучкою хай не сподіваються стати мером, щури зелені.
Бойцовская• 1 час назад
Ответ дляЗайченя
Ніколи такого не зустрічала. Я тут тиждень волала хоч дітей вивезіть. Мене мішали з багном. Але зараз можновладці про це мало не щодня говорять
Зайченя• 1 час назад
Ответ дляБойцовская
Повезло
пАлАвинкА• 1 час назад
Ответ дляНоски на подтяжках
Та що ви кажете. Підходьте на Довженка в тролейбусне депо, і побачите.
Чи у вас на телегах з дерев´яними колесами їздять?
Між іншим працівникам хоч зарплату добавили з вересня,а не 25000,як було
Имено так, сараи на колесах, ни кондиционеров, нифига, а оплату хотят выше, чем в некоторых странах ЕС. Пусть лесом идут!
автор мегамоСГ • 1 час назад
Ответ дляМастерЮля
ну я сьогодні заходила на ворк юа і робота..то це 20-30 тис грн. в основному 25 тис.грн. це зп? при кг філе курячого 230 грн? ціна за проїзд порівнялася з Шотландією. так там зп в рази вищі. і ціни на продукти у нас як у Шотландії. Я місяць назад приїхала.бо була у відпустці. це жахливо. в Англії такі самі ціни на продукти. трохи дорожче лише м´ясо,риба. а так все як у нас. Сир ФІладельфія в Британії у 2 р дешевший ніж у нас. так не має бути. людина не має працювати за тарілку супу
пАлАвинкА• 1 час назад
Ответ длямегамоСГ
У Терехова прифронтовой Харьков как конфетка, так эти ублюдки начали его за это гасить, что он всё для людей делает. А в Киеве только воруют, город превратили в помойку
Бойцовская• 1 час назад
Ответ длямегамоСГ
Яка саме вакансія 20? Сторожом? Ким працювати? Прямо зараз піду шукати. Я менше 30 не бачу. В основному всі вище 30.
Брюнетка в Мармеладе• 58 минут назад
Ответ дляБойцовская
Навіть не уявляю, як тепер кияни виживатимуть. Прийдеться менше платити спеціально навченим людям, яких так люблять наймати порадниці.
От хоч якась радість для недалеких і заздрісних провінціалок. Ті, хто може запропонувати роботу спеціально навченим людям, також гроші рахують, бо вони їм з неба не падають - навіть у Києві. Уявляєте?
І так, ці люди також користуються громадським транспортом, бо метро є найшвидшими і найзручнішим його видом, і далеко не всі можуть подолати страх і взяти на себе відповідальність сісти за кермо.

Весела пiсенька• 59 минут назад
Ответ дляМастерЮля
19 на гос работе
автор мегамоСГ • 59 минут назад
Ответ дляБойцовская
значить вам вилізло. міністерство економіки ,фонд держмайна 21.250 брудними. це офіційна за. біла,а не на фірмочку невідому яку
пАлАвинкА• 58 минут назад
Ответ дляБойцовская
Где ваша тема по воде? Нигде!
То чего в Киевскую пришли? Создавайте о проблемах в своем городе и не указывайте, что делать киевлянам!
Бойцовская• 58 минут назад
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
ви така недалека. І така бідна якщо вас турбує проїзд в 30 грн. Який сенс вашого перебування в столиці?
Весела пiсенька• 57 минут назад
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ещё хотят пересадки в метро платные сделать, уже давно мечтают об этом
Бойцовская• 57 минут назад
Ответ длямегамоСГ
Яку саме вакансію ви шукаєте? Ким ви працюєте?
пАлАвинкА• 56 минут назад
Ответ дляБойцовская
К вам на фазенду детей вывозить? Волала она в унисон с властью, цирк на дроте
Носки на подтяжках• 56 минут назад
Ответ дляпАлАвинкА
У Терехова наибольшие в Украине долги.
Вся Украина расплачивается за его популизм.
Бойцовская• 54 минуты назад
Ответ дляпАлАвинкА
Не вивозите, тримайте під обстрілами. Така пропозиція вам більше подобається? Ні в якому разі не вивозьте. Чи вам обидва варіанти не подобається?
Брюнетка в Мармеладе• 54 минуты назад
Ответ дляБойцовская
Який сенс вашого перебування на форумі, якщо ви настільки недалека, що не можете зрозуміти простий, короткий друкований текст і його сенс?

Серед іншого, людей турбує підвищення цін на проїзд, бо це на жаль не єдина стаття витрат яка здорожчала.
І ви якось дивно і надто примітивно уявляєте собі столицю, як місто самих мільйонерів
МастерЮля• 53 минуты назад
Ответ дляБойцовская
Середня зарплата в Києві -40-60 тисяч. Менше 25-28 ніхто не заробляє майже. Так, для пенсіонерів дорогий транспорт, але в них є безлімітний безкоштовний проїзд.