мегамоСГ• Изменено 1 час назад

Подано позов стосовно подорожчання транспорту на Київську міську раду

Кияни, адвокатка Вероніка Деркач подала позов щодо подорожчання транспорту і визнання розпорядження Кличка недійсним. . Кияни, ходимо на засідання вільними слухачами.
Справа 320/28270/26.
Маршрутки від завтра 25 грн
Пацан к успеху шел• 1 час назад
і як аргументується?

автор мегамоСГ • 1 час назад
Ответ дляПацан к успеху шел
і як аргументується?
підіть послухайте. почитайте.
Носки на подтяжках• 1 час назад
Адвокатка буде купувати і ремонтувати транспорт в Києві?
Язикувата Хвеська• 1 час назад
Ответ дляНоски на подтяжках
Кличко, ти?
автор мегамоСГ • 1 час назад
Ответ дляНоски на подтяжках
а його і так ніхто не ремонтує і не буде. навіть якщо буде 100 грн. Кличко і його команда лиш кишені набивають грошима і будують енний маєток. все як було вонюче і розтрощене так і буде. і Київ уже перетворився на помийну яму. це просто для того, щоб ще більше здерти грошей. а не задля благоустрою. чомусь в Харкові може бути безкоштовний транспорт
Носки на подтяжках• 1 час назад
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Кличко, ти?
Та хоч би і Кличко.
Язикувата Хвеська• 1 час назад
Ответ дляНоски на подтяжках
Та хоч би і Кличко.
Крадіть менше всією шоблою
Бойцовская• 1 час назад
Навіть не уявляю, як тепер кияни виживатимуть. Прийдеться менше платити спеціально навченим людям, яких так люблять наймати порадниці.
Язикувата Хвеська• 1 час назад
Ответ дляБойцовская
Такі не їздять в транспорті. Не робіть з себе дурнів.

The best offer• 1 час назад
Ответ дляБойцовская
Киев как кость в горле
автор мегамоСГ • 1 час назад
Ответ дляБойцовская
половина не буде платити. наприклад, в трамваях. там ніколи нема перевіряючих. я купила до 14 вересня поїздки. а далі побачимо. особисто я не буду платити в трамваях деяких. я знаю, де ніколи нема контролерів. тому збитків буде більше
Язикувата Хвеська• 1 час назад
Ответ дляThe best offer
Киев как кость в горле
А почему такая ненависть к Киеву?
Носки на подтяжках• 1 час назад
Ответ длямегамоСГ
Та що ви кажете. Підходьте на Довженка в тролейбусне депо, і побачите.
Чи у вас на телегах з дерев´яними колесами їздять?
Між іншим працівникам хоч зарплату добавили з вересня,а не 25000,як було
Бойцовская• 1 час назад
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Може і не їздять але волають найбільше.
Язикувата Хвеська• 1 час назад
Ответ дляБойцовская
Може і не їздять але волають найбільше.
Ну откуда вы знаете? Тут бедноты больше, чем при деньгах. Вы этого не понимаете?
Носки на подтяжках• 1 час назад
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Крадіть менше всією шоблою
Стільки як крадуть порадниці, Кличку ще треба повчитись.
Як тільки мова про податкову чи фінансовий моніторинг,так 90% паром сцить з переляку-як так,красти не дають.
пАлАвинкА• 1 час назад
Ответ дляЯзикувата Хвеська
То завистливое пришло пёрднуть на Киев и обосралось, такие еще очень радуются обстрелам Киева, хоть чем-то их мухосранск кажется им лучше
Бойцовская• 1 час назад
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Біднота це та що наймає спеціально навчених людей, чи та що вважає три тисячі баксів копійками? Яка з них?
Кучерявочка• 1 час назад
Вы же понимаете, что это не больше, чем хайп никому неизвестного адвоката, котрый хочет хоть как-то привлечь к себе внимание?

вре_Динка• 1 час назад
Ответ дляБойцовская
ви думаєте люди які наймають як ви кажете спеціально-навченим людям і люди які скаржаться на вартість громадського транспорту це одні й ті самі люди?)
пАлАвинкА• 1 час назад
Ответ дляЯзикувата Хвеська
А почему такая ненависть к Киеву?
Ну, они всегда мечтали жить в Киеве, не смогли и теперь очень радуются, когда в Киеве что-то ухудшается
Бринзолетта• 1 час назад
В Одессе с 27 июня 25 грн, в Киеве тоже будет, привыкнете, успокойтесь, адвокат проиграет.
Язикувата Хвеська• 1 час назад
Ответ дляБойцовская
Таких тут единицы. Здесь город переполнен всей Украиной. Впо, люди без домов, сюда приезжают чтоб хоть как-то выжить. Люди снимают комнаты, живут табунами, экономят на всем. Вы вообще не видите реальность?
Носки на подтяжках• 1 час назад
Ответ дляБринзолетта
Адвокат просто заробляє на дурнях
Бойцовская• 1 час назад
Ответ длявре_Динка
Хто зна? Варіантів маса.
автор мегамоСГ • 1 час назад
Ответ дляНоски на подтяжках
її і так могли підняти,бо Києву є звідки брати гроші. але підвели під здорожчання. дивно,що ви цього не розумієте. ви бачите у що перетворився Київ за ці роки??? яка бруднота і срач? я була на вихідних у Житомирі,у Вінниці. Там чисто і нема стільки сміття. А колись Київ був еталоном. Я працюю на майдані. стільки бруду ще не було ніколи. це ганьба.
автор мегамоСГ • 1 час назад
Ответ дляНоски на подтяжках
Адвокат просто заробляє на дурнях
не заробляє. бо їй ніхто не платить. вона подала від себе. особисто
Носки на подтяжках• 1 час назад
Ответ длямегамоСГ
Громадський транспорт з´їдає 5ту частину київського бюджету. Звідки додавати?
Ви думаєте багато добавили? 4-5000.З початку війни.
автор мегамоСГ • 1 час назад
Ответ дляНоски на подтяжках
і не добавлять,бо Кличку треба менше красти,продавати землі.
Бринзолетта• 1 час назад
Ответ длямегамоСГ
ну и дура, а вы вообще тот иск видели?