Накладні мюслі• 01 октября 2023
Коли вітають чоловіків?
Сьогодні чи 14 жовтня?
Дивлюся в новинах вітають з днем захисників. Це суто для військових, які наразі нас захищають чи це загальне для всіх мужчин?
Заздалегідь дякую.
Додаю напруги• 01 октября 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Удалено администрацией...
Ви можете вітати своїх ’асвабадітєлєй’.
Капитанша• 01 октября 2023
Ответ дляТелепузик
Запропонкйте на насиупний рік вітати всіх 1 червня, якщо учбовий день.
Або хлопчиків 19 листопада, а дівчат 25 лютого.
Там дно не пробити ((
Сяду на шию, дорого!• 01 октября 2023
Ответ дляВічний двигун
А кто такие тогда захисники, которых надо поздравлять сегодня?
Це ті, завдяки кому ви зараз пишете. Військові ЗСУ, прикордонники, ТРО і т.д, ті, хто бере участь в захисті України! Не залежно від статі!
ДА да да• 01 октября 2023
Ответ дляХуАнита
100% а сколько обрядов на Покров 14 было, типа если одинокая, то надень платок и произнеси типа как покров покрывает и ты мою головушку покрой. Конечно я буду праздновать 14, смотрела Романа Завидовского, он сказал что в старые даты праздники церковные имеют большую силу.
І що, допоміг полаток?
Фуліганка• 01 октября 2023
Ответ дляХуАнита
І що допомагає платок заміж вийти?
Сяду на шию, дорого!• 01 октября 2023
Ответ дляволосатое стекло
Не скажите) у моего ребенка др 18 дек и он знает что на следующий день св. Николай приходит. Какие переносы? И будет дальше приходить св. Николай 19 дек, чтоб правительство не выдумывало)
Тоді погугліть де похований святий Миколай, коли там святкують і коли святкує увесь світ
ДА да да• 01 октября 2023
Ответ дляФуліганка
І що допомагає платок заміж вийти?
Мабуть ні, жінка сподівалася ще його року надіти- а тут таке))
волосатое стекло• 01 октября 2023
Ответ дляВічний двигун
Не понятно получается) если 6 бекабря день ВСУ...то сейчас ’захисники’ это те же ВСУ. Т.е. 2 раза один и тот же праздник?
Додаю напруги• 01 октября 2023
Ответ дляХуАнита
А якщо ці сакральні слова промовити в інший день то все?Такого ефекту не буде? 21 століття ...а люди продовжують вірити у такі нісенітниці
волосатое стекло• 01 октября 2023
Ответ дляФуліганка
Сьогодні День Захисників та Захисниць України. Свято військових ЗСУ - 6 грудня
Так захисники это и есть военные
Помеха справа• 01 октября 2023
Ответ дляволосатое стекло
Нацгвардія, тероборона, добровольці, лікарі на передовій.Ні? Вони не захисники?
волосатое стекло• 01 октября 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Удалено администрацией...
В итоге вообще ’потеряется’ праздник дня мужчин
Фуліганка• 01 октября 2023
Ответ дляволосатое стекло
Ні, це всі Сили оборони України, а не тільки військові.
Сяду на шию, дорого!• 01 октября 2023
Ответ дляволосатое стекло
Сьогодні не лише ЗСУ святкує свято. Тероборона, поліція, НГУ. А 6 грудня святкують не лише військові ЗСУ, а й цивільні, яких в ЗСУ теж багато
Фуліганка• 01 октября 2023
Ответ дляволосатое стекло
Так захисники это и есть военные
Поліція, Нацгвардія, прикордонники це не ЗСУ
ХуАнита• 01 октября 2023
Ответ дляФуліганка
У євреїв за їх календарем взагідя 5783 рік зараж
Ого, странно, почему они на юлианский не переходят, правильный
волосатое стекло• 01 октября 2023
Ответ дляФуліганка
Бл.! Всі військові, прикордонники, поліція, нацгвардія і тд
Вы стебетесь? У полиции есть свой проф. праздник, как и у пограничников
Сяду на шию, дорого!• 01 октября 2023
Ответ дляволосатое стекло
Бідні нещасні, нема свята для членоносців, нехай йдуть служать, буде повного свят
Фуліганка• 01 октября 2023
Ответ дляволосатое стекло
Є.Але сьогодні свято усіх Захисників Україну.
ХуАнита• 01 октября 2023
Ответ дляМушля з Криму
Вот это развлекуху придумали
С попкорМом жду Николая и 8 марта
Шапито рулит короче, а народ уши развесил.
ХуАнита• 01 октября 2023
Ответ дляволосатое стекло
100% у моего 17 декабря, на Варки родился)
ХуАнита• 01 октября 2023
Ответ дляФуліганка
І що допомагає платок заміж вийти?
Так, 2 раза. Почитайте про обряд. Если нужно конечно.
Юпитерная• 01 октября 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А жінки захисниці? Їх не треба вітати?
Название темы читали?) Вот о них, родимых, и отвечаю)
Оченьценная• 01 октября 2023
Ответ дляГл. Амурная
Ну это понятно)) я и не поздравляю. Просто это разделение неприятно. Если не служит, то не обязательно уклонист или сбежал.
так свято називається ’День Захисників та Захисниць України’, а не ’День тих, хто не сбєжал’. Чи Вам так же неприємно, що в вдень вчителя не вітають юристів, наприклад?
Сяду на шию, дорого!• 01 октября 2023
Ответ дляЮпитерная
Якщо чоловік не захисник під час війни, то 8 березня вітайте
А_я_ЛОЖУ!• 01 октября 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Удалено администрацией...
У вас так много военных надо поздравлять? Сегодня и день защитниц
Юпитерная• 01 октября 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Не волновайтесь, я о них тоже не забыла и выше уже отрекомендовала им 8 Марта))