из желе я• 01 октября 2023

Покрова сегодня?

Или 14? Или дважды?
Результат:
вже голосів: 117
57 (48.72%) 1.10
47 (40.17%) 14.10
7 (5.98%) Свой в-т
6 (5.13%) Дважды
Наездница• 01 октября 2023
І так психологічно дуже важко через війну то треба цим людям простим ще гірше зробити щоб ця голова не витримала.

Звожу з розуму• 01 октября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
А що ж з Новим роком? Вже і гадюк на два тижні раніше в землю заховали.
Гадюки переповзли сюди Лити яд у коментарях
Белоснежко• 01 октября 2023
Ответ дляКров з молоком
Все дуже просто. В українців сьогодні, а росіянці та їх фанати будуть святкувати 14
В минулому році ми коли святкували?
Дружная семейка• 01 октября 2023
Ответ дляСнегопадка
Зачем? Причащаться исповедоваться, чтобы что??
А навіщо святкувати Покрову? Що би що? Як святкувати ? Поїсти ?
Yula-art• 01 октября 2023
А в Польщі коли, цікаво
Белоснежко• 01 октября 2023
Ответ дляДружная семейка
Покров- це взвгалі що? Церковне свято. Для вас свято- це лише поїсти?
В танке• 01 октября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Новий рік тепер 1 січня, а не 14.

Дружная семейка• 01 октября 2023
Ответ дляБелоснежко
Покров православне свято , зазвичай православні в такі дні ідуть до храму на ранкову службу , на сповідь та причастя. Ще піст дотримуються, це в їжі, якщо ви не знаєте
Фрикаделька• 01 октября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
А вони не в курсі що їм календар поміняли.
Yula-art• 01 октября 2023
Ответ дляДружная семейка
Греко-католики теж святкують
Дружная семейка• 01 октября 2023
Ответ дляYula-art
Греко-католики теж святкують
Ну і чудово
Белоснежко• 01 октября 2023
Ответ дляДружная семейка
Пишіть тому, для кого церковне свято і взагалі свято- то поїсти, а не мені.
Дайте подумать• 01 октября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Дивлячись яку церкву ви підтримуєте
В мене сьогодні.
А ’сьогодні ’ так завжди було у вас чи тільки коли об´явили по телевізору,що тепер так?
Дайте подумать• 01 октября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
А новый год будет с 1 января? Я не успеваю за сменой дат.
Телевизор надо не забыть включить, чтоб знать когда нам новый год назначат....
Снегопадка• 01 октября 2023
Ответ дляДружная семейка
Понятия не имею! 😅 в моей жизни нет места церквям, причастиям, освящения праздникам нарисованных икон.
Нет святых. 👍
Если вы не наедаетесь, тогда отмечайте! 😄
Дружная семейка• 01 октября 2023
Ответ дляСнегопадка
Нет святых. 👍
А навіщо ви зайшли в тему православних свят, ще відповіді строчити , якщо ви «понятия не имеете!» и в вашей жизни нет места праздникам ? Пишите про секс, гандоны , прокладки или что там вам близко … зачем рассуждаете в этой теме . Можете не отвечать мне больше , я вас поняла
Пополняю_Карму• 01 октября 2023
Ответ дляДайте подумать
В мене не має телевізора