Трохи злякана• 01 октября 2023
порадьте якісні парасольки і де купуєте? щоб добротні такі, що вітер не гне
KaterionOK• 01 октября 2023
Witchen онлайн магазин. Там хороші знижки на них, доставка з Польщі
У мене ще є парасолька фірми Doppler , їй вже років 15, купувала в Києві в Каравані, але там вже давно немає цього магазину
Трохи злякана
• 01 октября 2023
Ответ дляДаю справку
В мене та чоловіка Doppler, їм вже років по 20.
по 7 тисяч парасоля....жееесть
Ні грама• 01 октября 2023
Я в прошлом году в Польше в тайгере купила какой-то дешевый зонт, до 300 грн - легкий и не сломался еще) сделала вывод, что качество и цена не всегда зависят друг от друга)
Чумацький Шлях• 01 октября 2023
Один раз замовила на олдневі і більше не буду купляти онлайн, тільки оффлайн.
Трохи злякана
• 01 октября 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
так а що офлайн , хіба перевіриш чи не загинаються спиці на верх при вітрові? будеш там крутити той зонт, ще зламаєш, а консультанти криво дивляться..
Чумацький Шлях• 01 октября 2023
Ответ дляТрохи злякана
Мені нормально обирати оффлайн, ніхто косо не дивитися.
Бюст Березуцкого• 01 октября 2023
Ответ дляТрохи злякана
по 7 тисяч парасоля....жееесть
Я doppler брала на розетці, моєму роки 3, сестрі у минулому грудні брала за 1400, там бувають знижки.