Весела бджілка• 01 октября 2023

Есть тут целители или подобные? Где черпали информацию, что читаете?

ОливьЕЖечка• 01 октября 2023
Я экстрасенсиха. Шо нада?

Не цілуюсь з бодуна• 01 октября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Я экстрасенсиха. Шо нада?
Где черпали информацию, что читаете?
ОливьЕЖечка• 01 октября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Где черпали информацию, что читаете?
Из космоса беру.
Парасюха• 01 октября 2023
А как же информация из космоса?
Смайлик• 01 октября 2023
Вона або є або нема. В мого чоловіка є, але навчити він не може. Сину теж передалось, але тільки одному
Янгол в камуфляжі• 01 октября 2023
В мого чоловіка є таке, і ще він навчався у одного майстра цілителя, і я хоч і не вірила в це, але часто мені допомагає, коли лікує мене.
Безпорадна Кроко• 01 октября 2023
Ответ дляСмайлик
А что у вашего мужа есть?
Конфиденциальность• 01 октября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Я экстрасенсиха. Шо нада?
Хэллоу, сестра! А я целитель или подобное. Будем знакомы, я Айседора ТрюфЕль 🤝
ОливьЕЖечка• 01 октября 2023
Ответ дляКонфиденциальность
А я читаю мысли и вижу третьим глазом через расстояние ;)

Конфиденциальность• 01 октября 2023
Вау! А я даже гудком иногда вижу! 😂
После 18• 01 октября 2023
Академия целительства Киев. 5 курсов.
Смайлик• 02 октября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
А что у вашего мужа есть?
Він бачить майбутнє.
Забігаю наперед, Україна переможе і жити тут буде краще, ніж за кордоном.
Син теж бачить, тільки ще не зовсім розуміє що це. Дуже боїться спати, бо сниться багато.
Коли чоловік впав з 8 метрів (залишився живий), син кричав ні з чого ’тато’ і ліз на стіни і так пів ночі. Я на другий день дізналася, бо він в іншій країні був.
Багатьом розказує, що зробити, щоб досягти того то. Вже троє стали директорами з його допомогою. Але він не завжди і не всім буде допомагати. П´є заспокійливі, щоб спати. Особливо останній рік.
Безпорадна Кроко• 02 октября 2023
Ответ дляСмайлик
Він бачить майбутнє.
А что вкладываете в понятие победа? Выход на границы 91 года, вместе с Донбассом и Крымом? Когда это будет, он видит?
Смайлик• 02 октября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Не бачить, бо все залежить не від однієї людини, як з нашої так і з їхньої сторони. Каже, що він теж піде, бо прийде час і будуть брати всіх, і інвалідів і багатодітних. Так, всі території будуть наші. Але не скоро. Вони готувалися до неї не 1 рік, не може вона так швидко закінчитися, нажаль. Він мало про це говорить, та я й не дуже питаю. Спитала про сусіда, який пішов воювати, сказав кілька слів... і я розумію, що вже навряд його побачу живим. Я вже ніби і звикла, але це кожного разу важко чути і потім розуміти, чому саме так він сказав.
Безпорадна Кроко• 03 октября 2023
Ответ дляСмайлик
Ну честно сказать мало в такое верится. Если не инвалиды , здоровые и молодые, при поддержке запада не смогли вернуть все территории, то инвалидам тем более это вряд-ли удастся сделать, тем более что поддержка запада уже падает, уже нет той помощи, что была
Смайлик• 03 октября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ми дуже багато не знаємо. Та й краще не знати. Але вибір є майже завжди у всіх. І майбутнє залежить від багатьох факторів, немає одного сценарію.