Директор Пляжу• 01 октября 2023

Сильно отікає ніс

Підхопила вірусняк- температури немає, з симптомів була ломота суглобів (вже немає), а ніс то тече, то сильно отікає.Судинозвужуючі діють пару годин і знову набряк, не дихає.Чим рятуватися? Моє слабке місце горло, нежить дуже рідко. Але цього разу горло не боліло зовсім, а от ніс якась напасть.
Телефон Рубика• 01 октября 2023
До лора сходіть, подивиться що там. Просто перетерпіти треба. А Лор може ще щось призначить.

Гірчинка• 01 октября 2023
Один из симптомов омикрона.
автор Директор Пляжу • 01 октября 2023
Ответ дляГірчинка
Один из симптомов омикрона.
А без омікрона, не буває закладеного носа?? Коронавірус з нами назавжди, як і будь яке інше орві. Треба боротися з закладеним носом, а як ?
автор Директор Пляжу • 01 октября 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Бридке відчуття, терпіти такого не можу....До лора запис через тиждень, до того,сподіваюсь, само пройде.
Гірчинка• 01 октября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
У Вас сопли есть? Если мало, а отекает-это оно. Надо часто промывать солевым раствором, один раз в сутки брызгать авамисом или подобными, а из сосудосуживающих-фармазолин детский и то только когда совсем невмоготу.
Телефон Рубика• 01 октября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Є ще аквамаріс стронг, він більше солі містить, через це підсушує слизову, трохи знімається набряк і пробиває.
Счастье_же_вот_оно• 01 октября 2023
Лікар при таких симптомах прописав Назонекс або Флікс, 2 р в день протягом тижня

автор Директор Пляжу • 01 октября 2023
Ответ дляГірчинка
Коли немає закладеності то тече, потім набряк Але вчора права ноздря не дихала, сьогодні права нормально, ліва вже закладена.Дякую
Не служанка• 01 октября 2023
Я не брызгаю сосудосуживающие препараты.
Я брызгаю пшик и нюхаю карандаш звёздочка. Сплю со звёздочкой, хожу с ней.
Уже давно так применяю.
Телефон Рубика• 01 октября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Це гормональні препарати, які виписують при тривалому нежиті, більше 2х тижнів, що не має бактеріального характеру
автор Директор Пляжу • 01 октября 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Та ні, такі серйозні ще рано.Сьогодні лише другий день.
автор Директор Пляжу • 01 октября 2023
Ответ дляНе служанка
Уже давно так применяю.
Мені здається що всі ці розчина типу Пшику, Хьюмеру не діють, чи я не права?
Не служанка• 01 октября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Ну это такое, да, спреи, удобненько, не надо ничего колотить, пшикнул, увлажнил и пошел. А в целом, один не справляется. У меня был 12 лет увлажнитель, с ним лучше было.
Вилами по Воде• 01 октября 2023
Мне в пазухи пошло. Пшыкала синусан.