Глаголиця• 01 октября 2023

Як справляєтесь з різними лібідо?

Якщо у вас с хлопцем/чоловіком/партнером різний рівань лібідо, то як справляєтесь з цим ?
кнопкодав• 01 октября 2023
Мастурбация порнхаб 🤷🏼‍♀️
ТАЗератти• 01 октября 2023
Я прячусь. Три раза в день это не для меня. Так и убить можно.
кнопкодав• 01 октября 2023
Ответ дляТАЗератти
Хорошо вам🥺🥺🥺мне бы так
жижифреймут• 01 октября 2023
Ответ дляТАЗератти
Так само(( іноді навіть сваримось через це. Зараз в різних містах, то вимолював у мене інтим фото, порно не хоче дивитись -_-
Борщичок• 01 октября 2023
Це важко. Я розумію, що це потреба, але я так часто не можу і не хочу. Він злиться.
вАлнуюся сильнА• 01 октября 2023
Ответ длякнопкодав
Хорошо вам🥺🥺🥺мне бы так
Не говорите. У меня 10 лет по 30 секунд раз в неделю
кнопкодав• 01 октября 2023
Ответ дляБорщичок
Девушки , какие вы все счастливые ☹️☹️
Мне 33 мужу 37, секс раз в месяц иногда два, а мне нужно каждый день можно несколько раз.. иначе на стену лезу , муж на работе я работаю дома( разговоры не помогают , в начале отношений все было супер , сейчас черт знает что
Мастер Пис• 01 октября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
значить і вам ок, раз 10 років терпите це
вАлнуюся сильнА• 01 октября 2023
Ответ дляМастер Пис
А просто сравнить не с кем. Я считала , что это норм 🤣
Борщичок• 01 октября 2023
Ответ длякнопкодав
Девушки , какие вы все счастливые ☹️☹️
Щасливі, коли темперамент співпадає, а так кожен страждає по-своєму.
Мастер Пис• 01 октября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
я щоб поняти що норм , а що ні -пройшла курс сексолога)))
Крем для арбуза• 01 октября 2023
Ответ дляТАЗератти
ооо… це про мого чоловіка. 5 раз на день кожен день. але раніше і я стільки хотіла. а після народження дитини хочеться щоб ніхто не чіпав. ввечері коли вже переробила купу справ думаю «боже, ще зараз їб@ть будуть».
тому 3 підходи 2 рази на тиждень в кращому випадку
жижифреймут• 01 октября 2023
Ответ длякнопкодав
Девушки , какие вы все счастливые ☹️☹️
Кожному своє. Мені було б достатньо і раз-два на місяць, а чоловік би з радістю і зранку і ввечері. Причому якість мене влаштовує, оргазм отримую, не симулюю. Коли не виходить-то кажу прямо, що не зможу, то він потім ще вмовляє «доробити» щоб я оргазм отримала, бо йому це головне каже)
але навіть враховуючи це мені просто не треба так часто 🤷🏼‍♀️
Шалена красуня• 01 октября 2023
Ответ длякнопкодав
Девушки , какие вы все счастливые ☹️☹️
зачем вы за него замуж выходили, нет верю что либидо не видно было
кнопкодав• 01 октября 2023
Ответ дляжижифреймут
Да, каждому свое вы правы.
Мне нужно много секса , не люблю нежности мимими разговоры а грубый секс, муж 5 лет назад был именно таким , сейчас только до подушки -храпит , утром не добудиться ..
и это учитывая что я тоже работаю и на мне двое детей,младшему почти 3.
кнопкодав• 01 октября 2023
Ответ дляШалена красуня
Муж восточных кровей, в начале отношений все было супер и меня устраивало , сейчас-устал , проспал , нет настроения ,голова болит
Бесбардак• 01 октября 2023
Ответ длякнопкодав
Девушки , какие вы все счастливые ☹️☹️
У нас схоже 24 роки, один або два рази на місяць, але довго і якісно, що радує. А зараз мені треба майже щодня, чоловік в шоці,каже, раніше ж не треба було? Мені 48. Хочу замовити іграшку з Алі.
Федорино Горе• 01 октября 2023
Ответ длякнопкодав
Девушки , какие вы все счастливые ☹️☹️
Ну чего счастливые? Не всем нужно столько секса. Может тогда подбирать партнёра по темпераменту?
Тут читала историю одной форумчанки, ее муж трах@ет 3 раза в день, ее это ужасно достало, но типа терпит ради дочки и у него есть деньги
Нематрьошка• 01 октября 2023
Ніколи не зустрічала людей, яким потрібно 3 в більше раз на день! Це як? У вас там болить? Мені просто весь час норм, взагалі ця тема не парить, не залежна від сексу
Дівчина заглядєніє• 01 октября 2023
Ответ длякнопкодав
Девушки , какие вы все счастливые ☹️☹️
Ну это прям огромное несовпадение темпераментов... и что раньше был секс каждый день, а потом стало 1-2 раза в месяц? Ну тут надо любовника заводить.
кнопкодав• 01 октября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Да именно так((
Дівчина заглядєніє• 01 октября 2023
Ответ дляНематрьошка
Ну в начале отношений, то такое не редко бывает, потом страсть утихает. А вот так чтоб на протяжении долгого времени с одним и тем же партнёром хотеть так много и часто, то я только тут на советчице читаю.