Мудробаба• 27 ноября 2025
Готівка чи картка — як економніше?
Прочитала дослідження, що коли платиш з картки, то зазвичай на 30-40% більше витрачаєш, ніж коли гроші в готівці.
Хто помічав подібне за собою?
Результат:
вже голосів:
32 (38.1%)
Однаково що готівка, що картка
14 (16.67%)
Так, але не на 30-40%, а менше
14 (16.67%)
Не помічала
13 (15.48%)
З картки економніше
11 (13.1%)
Так,але не на 30-40%, а більше
Потішаюся• 27 ноября 2025
Не выходить из дома экономно) а если инет отключить, то вообще идеально 🤣
Мудробаба
• 27 ноября 2025
Ответ дляСтріляний птах
Картой дешевле
Цікаво, чому економніше?
ШобВам_КакНам• 27 ноября 2025
Ответ дляМудробаба
Цікаво, чому економніше?
Удалено администрацией...
Стріляний птах• 27 ноября 2025
Ответ дляПотішаюся
Кэшбек начислят 😅
В основном из за него и пользуюсь картой
Наивная Хо• 27 ноября 2025
Цены одинаковые что при оплате наличкой, что при оплате картой. Без разницы
Но по безналу еще можно кэшбек получить
Ms. Dolly• 27 ноября 2025
То що ви маєте на увазі це психологія. Коли ви відраховуєте на касі 700 грн готівкою, то розумієте що це багато. Коли пікаєте картою, не звертаєте увагу на суму. Взагалі карта вигідніша, кешбекі, знижки. Але за умови контролю фінансів В магазин зі списком і без марнотратства.
Капуста Маша• 27 ноября 2025
Согласна. Когда деньги держишь в руках, то знаешь цену каждой, а когда это виртуально, то не понимаешь сколько расходуегшь, не всегда возможно контролировать. Потом захожу в приложение, а там блин уже вся зп на исходе.
А я кумедна• 27 ноября 2025
Одинаково. Но картой удобнее. В этом смысл. А продуктов больше положишь в корзину если голодный..
Встидаюся запитать• 27 ноября 2025
Мне все равно, я не трачу больше запланированного, привычка многих лет на минимуме денег.
Стріляний птах• 27 ноября 2025
Ответ дляКапуста Маша
Надо меньше тратить или больше зарабатывать
Капуста Маша• 27 ноября 2025
Ответ дляСтріляний птах
Надо. Но трудно контролировать, когда на карте. А то, что надо, то понятно.
Ms. Dolly• 27 ноября 2025
Якби там не було , частину коштів, може і більшу, потрібно тримати готівкою. Це яскраво продемонстрував лютий-березень 22го.
Дивне створіння• 27 ноября 2025
У меня нет стабильной зп одного числа. Карта дает жить и играть в акции, не выхожу за крелитный 0 лимит. А если даже вдруг, есть $, его погасить
палка-копалка• 27 ноября 2025
Записую всі витрати, не користуюся готівкою, лише десь на ринку. І вічно ще щось приліпає на ту готівку - то ось ще капці, то друга куртка ’дуже добре сіла’, то перчик красивий. З картою немає такого, що треба, то за списком взяв і все.
Сільський ансамбль• 27 ноября 2025
Заметила что наличкой экономнее в том плане что можно взять с собой меньше вот и все.
Хочу на Балі• 27 ноября 2025
Мені зараз пофіг, спускаю все і готівку і з карти. Закриваю порожнечу, сумую за минулим життям до війни.
Мудробаба
• 27 ноября 2025
Ответ дляКапуста Маша
В мене так само (( вирішила спробувати готівку, і фіксовану суму на щоденні витрати. Бо здається, що гроші як вода ((
Мудробаба
• 27 ноября 2025
Ответ для7_кг_рыбы
А у вас , что, до сих пор не было ни того ни другого?
Звісно, я ж з лісу вилізла