Пасхальний тролік• 02 октября 2023

Скільки зараз платять чорнобильске пенсію дитині

Дівчатка підкажіть яка заре плотиться пенсія дитині що пов´язана з чорнобильске катастрофою.
Муркамурковна• 02 октября 2023
ні скільки
ГейСюда• 02 октября 2023
автор, а сколько ж ребенку? чернобыль был, когда я маленькой была. мне 47 🤔🤔
Дикая Роза• 02 октября 2023
Заре это от Зара?
Щедрик• 02 октября 2023
на каком языке вы пишете?
Молода і нерозважлива• 02 октября 2023
А що зараз ще є діти чорнобильці,?
Реанимация• 02 октября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
А що зараз ще є діти чорнобильці,?
Есть и есть выплаты
Леди_Мэри• 02 октября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
А що зараз ще є діти чорнобильці,?
Не повірите - є.

У знайомої діти народилися в 2008 та 20014 роках в Києві. І проживають в Києві. А реєстрація у них в якомусь іншому місці, і тому діти-чорнобильці)))
Сладко-соленая• 02 октября 2023
Ответ дляРеанимация
Есть и есть выплаты
А сколько им лет ? Чернобыль был 86 году
Реанимация• 02 октября 2023
Ответ дляСладко-соленая
Дети чернобыльцы есть до сих пор. Обычные маленькие дети
автор Пасхальний тролік • 02 октября 2023
Ответ дляГейСюда
Шо ви мелете? Як незнаете до не пишіть будьласка. В мене дитина видалена щітовидна залоза що повлікло за собою тяжкі наслідки. Заре оформлюемо цю пенсію що пов´язана з чорнобильскою катастрофою. Та живемо в зоні забруднення
Муркамурковна• 02 октября 2023
Ответ дляРеанимация
Есть и есть выплаты
діти є, виплат нема
дітям чорнобильців дають 4 категорію по якій вже нічого не виплачують
в мене та сама дитина Чернобилец
а от Чоловік має 2 категорію, йому виплачують 200 грн кажись в місяць , може трохи більше, до 300)
а от свекр і свекруха. які мають 1 категорію мають і пенсію чорнобильську і всі необхідні для них пріоритети
Муркамурковна• 02 октября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
у вас буде пенсія по інвалідності
можливо для вашої
дитини будуть якісь оздоровчі табори давати
Ответ дляМуркамурковна
у вас буде пенсія по інвалідності
можливо для вашої
Пенсія до 18 років вже е по іншому діагнозу. Але не пов´язана з чорнобилем. Мінімальна. Порадили подати документи на іншу.
ДолькиКабана• 02 октября 2023
Ответ дляГейСюда
Ви здивуєтесь нашим законам) ви напевно не в курсі ще що ВПО передається по спадщині. В знайомих 3 дітей народились після 2014, всі ВПО з Криму і отримуються виплати і пільги) бо в них мама була на той момент студентка, прописана в гуртожитку в Криму)
ГейСюда• 02 октября 2023
Ответ дляДолькиКабана
пардон, но это несравнимые случаи . Донецк Дуганск и Крым как были оккупированы, так и есть. И условия предоставления помощи четко прописаны. А тут чернобыльские дети. Я времен Чернрбыля. и моя одноклассница получала эту помощь, так как ее папа ликвидировал. Но так нам же по 47
ГейСюда• 02 октября 2023
Ответ дляРеанимация
в смысле маленькие? Я была маленьков, когда он случилмя. мне 47. это что за дети такие? не взрослеющие. мне просто стало интересно . я не слышала, что внукам и правнукам чернобыльцев платят.
Реанимация• 02 октября 2023
Ответ дляГейСюда
В прямом смысле, дети которые сейчас рождаются
ГейСюда• 02 октября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
автор, первое . НЕ ХАМИМ. вас спросили, так как вопрос удивил. Вместо нормального обьяснения вас понесло .
Мавка• 02 октября 2023
просто интересно,а где у нас сейчас зоны загрязнения,которые не входят в 30-километровую и где люди живут и детей рожают.Это же до сих пор должен быть такой доказанный уровень излучения,чтобы связать с чаэс
автор Пасхальний тролік • 03 октября 2023
Ответ дляМавка
Як до прикладу Житомирська область дуже багато онко з самих маленьких. Різних органів. Дуже багато.дуже багато видаляються щітовидки. Статистика дуже сумна нажаль