заварний look• 02 октября 2023
Головні болі при посадці літака
Доброго дня, дівчата порадниці. Підкажіть, будь ласка, можливо у когось була така проблема. Прилетіли з дочкою на відпочинок, я нормально перенесла переліт, а дочка 21 рік дуже погано перенесла цей раз переліт. Переліт був всього 2 години, але це було як випробування якесь. Хоча літаємо майже щороку у відпустку, але такого не було. Коли літак взлітав було все добре, а коли почав йти на посадку, у дочки були страшні болі в області голови, як то голками весь мізок хтось колить. Біль просто нестерпний. Прямо сльози з очей, і цей стан хвилин 20,поки літак повністю не приземлився. Можливо хтось підкаже як бути, як перенести цей політ в зворотню сторону? Вона уже боїться летіти назад. Можливо ще залежить від місця в літаку? Ми сиділи в 19 ряду, це біля крила, посередині. Буду дуже вдячна за допомогу та пораду.
Зоркая Зорро• 02 октября 2023
к неврологу нет возможности пойти? могут выписать что-то успокаивающее, чтобы спазм снять. правда тогда сонливость сильная будет.
Вчителька з мікрорайону• 02 октября 2023
у мене так в само при зниженні висоти, наче купа голок в голові, я думала в мене інсульт. І доречі місця у нас були як раз прям за крилом.
заварний look
• 02 октября 2023
Ответ дляЩедрик
Закапати вуха, відкрити рот. Прийняти аспірин
А чим закапати вуха?
Щедрик• 02 октября 2023
Ответ длязаварний look
А чим закапати вуха?
Отіпакс я завджи використовую. В мене починається біль з вух, якщо вчасно не закапаю то капец. 2 дні мучусь
заварний look
• 02 октября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Я їй перед польотом давала валерьяну і валідол під язик
заварний look
• 02 октября 2023
Ответ дляЩедрик
Треба десь тут знайти аптеку, купити. Спробую. Велике дякую Вам.
Щедрик• 02 октября 2023
Ответ длязаварний look
Нехай допомагає.
Джага-джага• 02 октября 2023
Может давление так скачет
У меня тоже самое
Ничего не делаю, терплю
Я еще и слух теряю на высоте, пока лечу, эти 2-4 часа стараюсь просто спать( до этого снотворное пью или успокоительное)
У меня тоже самое
Ничего не делаю, терплю
Зоркая Зорро• 02 октября 2023
Ответ длязаварний look
Не такого рода успокоительное. Что-то от спазма мышц, типа тизалуда, но это врач должен назначать.
заварний look
• 02 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
Может давление так скачет
У меня тоже самое
Ничего не делаю, терплю
У меня тоже самое
Ничего не делаю, терплю
Да, я теж думаю, що перепади тиску. Але це жесть, як вона мучилась..
заварний look
• 02 октября 2023
Ответ дляЩедрик
А замість аспірину нурофен підійде?
Щедрик• 02 октября 2023
Ответ длязаварний look
А замість аспірину нурофен підійде?
Мені не допомагає. Приймаю шипучий аспірін баєр