Пупс• 02 октября 2023
Акне і його лікування
Дівчата, хто лікував акне системними ретиноїдами? А саме Акнетином чи чимось схожим? Як перенесли лікування? Були якісь побічні дії, окрім сухості шкіри? Бо сьогодні чоловіку потрібно почати курс лікування і щось так страшно наважитись.
Пупс
• 02 октября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Нормально перенесли. Сухість шкіри і губ. Інших в губ. І звичайно обовʼязково під контролем лікаря. А чого боятись?
Якою косметикою користувались під час прийому Акнетину?
Броніки для Моніки• 02 октября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Цей препарат пройшов всі необхідні дослідження і використовується у протоколах лікування акне. В чому його сумнівність?
У меня нет результата после приема, состояние кожи ухудшилось, не в плане высыпаний, а в целом менее упругая. Где обещанные 5-7 лет без прыщей? Под препаратом нельзя беременеть и год спустя, это не витаминки попить, влияние на организм не лучшее.
Блондинка в Шоколаде• 02 октября 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Лікар дав сину список продуктів з високим вмістом вітаміну А, які потрібно виключити з раціону на період лікування і ще на 2 місяця після закінчення, там червона риба і ікра на першому місці. Сказала, що якщо буде вживати під час лікування - буде алергія., шкірний висип. Вас не попереджав про це Ваш лікар?
Попереджав, але я, якщо чесно, не знала, що саме риба багата на вітамін А. Сказали, треба вживати паралельно з прийомом їжі, багатим насиченими жирами. Лосось начебто багатий. От я і їла
Блондинка в Шоколаде• 02 октября 2023
Ответ дляПупс
Чоловіку лікар теж призначила Акнетин. А для печінки вам назначали препарати?
Омега 3 тільки поки що
Файна цьоця• 02 октября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Навіть якщо у вас немає результату, це не говорить про те, що препарат «сомнітєльний». Крім того, це препарат для лікування акне, а не для того, щоб робити шкіру більш пружною. І звісно ж, ні на одному препараті не буде написано- 100-% гарантія. Завжди є індивідуальні реакції і випадки. Що стосується вагітності-так, вагітнити не можна. Про це написано цілком зрозуміло і чітко. До речі, після закінчення прийому обовʼязкова контрацепція протягом місяця, а не року.
Броніки для Моніки• 02 октября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Вы адвокат компании? Я про свой опыт говорю, и под сомнительным, вы поняли бадягу какую то, а я говорю о результативности. Препарат стоит ~1200грн на месяц, приём 6-9 месяцев от массы тела, а по факту ожидаемого результата нет, и заметны ухудшения внешнего вида. Кожа стала серой и вялой, прыщи на месте, в кармане минус. Сомнительный результат, не за этим я ходила. Погуглив, таких отзывов как мой можно ещё найти. На каком основании я должна его похвалить? Кто то может еще расскажет свой опыт, а хозяин барин.