Довелося скинути налаштування смартфону до заводських.
Фотографії автоматом завантажувалися в гугл аккаунт. Я перевірила, як і зазвичай, чи є вони там.
Частина останніх фото зникла.
Чи є програми або додатки для відновлення гугл фото?
Частина останніх фото зникла.
Я з таким якось стикалася. Зникли фото і відео з аккаунту.
Я зайшла у чат підтримки Гугл. Цей центр знаходиться у Штатах. Як я його знайшла, не пам´ятаю. Теж шукала по запитам, по відео способи відновлення.
Там я довго спілкувалась з оператором англійською мовою. Він задавав багато питань по зниклих відео і фото. Що на них, коли було знято і таке інше. Це щоб підтвердити, що це саме мої фото. Як я зрозуміла, вони одразу назавжди не видаляються, а ще три місяці зберігаються на сервері. Протягом наступних півтора тижні мені майже все поступово повернули. Оператор попередив, що відео найважче відновити, може бути неякісним. Але все було добре.
Ответ дляИнич
Дякую Вам за розгорнуту відповідь.
Теж знаю, що можна відновити.
Напишу ще в чат підтримки.
У мене вони 100 % були завантажені в гугл фото. Я перевіряла. Майже щодня заходила в гугл фото і вони там були.
Правда, заходила я тільки з телефону, з якого ж фото завантажувалися.
Після скидання телефону до заводських налаштувань зникли фото за останніх 4 місяці з гугл акаунту.
Теж знаю, що можна відновити.
Напишу ще в чат підтримки.
english book• 02 октября 2023
А ви впевнені, що вони завантажилися в Гугл акаунт?
Наприклад в мене це відбувається вночі, так налаштували.
І якщо місця замало, то вони не завантажаться.
Ответ дляenglish book
В папці гугл фото вони були
І на пристрої відповідно теж
Ответ дляenglish book
Я навіть, згадала, ділилася нещодавно з партнером (своїм другим акаунтом). Що називається Спільний доступ. І з обох акаунтів видалилися фото за один і той же період