Сонячний зайчик• 02 октября 2023
Як налагодити сон?
Міняю роботу, треба бути о восьмій, прокинутись десь о шостій, а я фізично не можу прокинутися раніше дев’ятої, бо до другої-третьої години ночі не можу заснути, замкнуте коло
Сонячний зайчик
• 02 октября 2023
Ответ дляhrushyk
Те саме було
Я зі снодійним налагоджувала
Прийняла таблетку,в 22:00 в ліжку,через півгодини відключалась
В 8:00 вже прокидалась сама
Я зі снодійним налагоджувала
В 8:00 вже прокидалась сама
То до лікаря?
Сонячний зайчик
• 02 октября 2023
Ответ дляhrushyk
По правильному мабуть так
Але я купила не дуже сильне,Сондокс
За 5 днів наладила і далі без таблеток вже без проблем засинала сама
Але я купила не дуже сильне,Сондокс
Дякую
Оле Лукойе• 02 октября 2023
Ну вот у меня был период в жизни, я реально практически не спала на нервах. Магний (или как он правильно называется) мне не помогал. Помог Сонобарбовал, недельку попила и сон наладился. Но нужно так расчитывать, что бы было время на минимум 9 часов сна.
Ответ дляОле Лукойе
Саме так,це важливо
Я на хвилинку• 02 октября 2023
Мені лікар мелатонін виписувала, магній і вітамін д. Дуже важливо не брат в руки телефон, компʼютер і тд хоча б заголовну до сну. Бо воно збуджує нервову систему. І перевести їх у нічний режим, щоб екран жовтим світив, а не білим.
Пушап Мі мі• 02 октября 2023
В моєму випадку якби не було йбрсн і тривог, то і проблеми такої могло б не бути. все інше хз чи допоможе мені
Не можу спати , коли я в місті і тривога та щось летить