Булку Дай• 03 октября 2023
Как общаться с придурочными людьми, которые лезут в твою жизнь?
Муркамурковна• 03 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Нєа...
Але залежать фінансово, якщо припиню спілкування будуть бомжувати, бо жити ніде. Мені шкода їх, оплачую оренду, даю гроші. Вимушена спілкуватися.
Значіть ставте рамки дозволеного спілкування
Про це говоримо, про це ні
Цирк на дроті• 03 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Про це говоримо, про це ні
Нас...ти їм на ці рамки!
І так, не спілкувалася б взагалі, якби це були чужі, а не люди, які дали життя. Мені їх просто шкода. Бо не знаю як їм жити і де. Житло їх в окупації.
Муркамурковна• 03 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Нас...ти їм на ці рамки!
Ну так ви сплачуєте і все, вчіться кордони ставити, так і кажіть, мамо, я не збираюсь з тобою про це говорити, мені 30 і я доросла жінка, в мене є своє життя і свої погляди, якщо ти їх не приймаєш ок, це твоє право, але говорити мені про це необов´язково