Кукусики• 03 октября 2023

Світ зійшов зрозуму? Люди які не п‘ють алко хворі, ущербні?

Що я читаю?
Треш просто.
Хожу в зал, дружу з своїм тренером і його друзями- там ніхто не п‘є, чоловік мій не п‘є, не дуже любить, не має часу, є інші інтереси, робота, спорт і взагалі найкращий відпочинок для нас це наша сім‘я, якось дивно з дітьми бухати.
Є ще інша категорія людей, теж хороші нормальні мужики: мусульмани,наприклад.
Є ті в кого проблеми зі здоров‘ям.
Ще знаю двох чоловіків моїх подруг там в сім‘ї були алкоголіки тому вони ніколи не вживали.
Невже це така дивина- люди без залежностей неповносправні? Серйозно?
Я, заичайно, не до всіх звертаюсь, але стільки в тій темі брєд написали
Скорая помощь• 03 октября 2023
Да, автор. Вы правы...
Нормальное хотят сделать не нормальным.
Подмена понятий, ценностей.

Незнакомлюся• 03 октября 2023
Покажіть ту тему, що вас обурила.
Бо якось незрозуміло про що ви
З царем в голові• 03 октября 2023
Я тоже совсем не фанат.Удовольствие и радость мне приносят другие вещи.
Like-995b• 03 октября 2023
Не читала ту тему. А я с подростком на отдыхе пью коктейли) чего вам дивно?
автор Кукусики • 03 октября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Покажіть ту тему, що вас обурила.
Бо якось незрозуміло про що ви
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3412547
Свисток ля-минор• 03 октября 2023
Людина про інших судить по собі і своєму оточенню, яке теж формує згідно своїх життєвих принципів. Так що нічого дивного.
Тут також повно людей, які вважають, що всі всім зраджують, обманюють, використовують....
автор Кукусики • 03 октября 2023
Ответ дляLike-995b
Та пийте якщо хочете, мова не про це

Залатавая• 03 октября 2023
Я не понимаю, почему людей интересуют другие люди?
автор Кукусики • 03 октября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
О так, про зраду аналогічно, ви праві
Пугачиха• 03 октября 2023
Мене теж дивує це. Можна просто не хотіти. І це не потребує виправдань чи ’поважних´ причин типу хвороб чи вагітності.
Like-995b• 03 октября 2023
Ответ дляКукусики
Та пийте якщо хочете, мова не про це
Так вы же пишете , что вам странно , а кому то ваш образ жизни странный. И все
Кучерявочка• 03 октября 2023
В нашей реальности пьющих ни мужчин, ни женщин, нет. Поэтому и рассуждать о пьющих смысла не имеет.
Сонячний зайчик• 03 октября 2023
Не мае часу
Репетиторша• 03 октября 2023
Ну то не пийте. Верещати про це навіщо? Кожен свій зробить вибір.
Це так із-за якогось аноніма зранку кричати😂
Джонсонюк• 03 октября 2023
Это уровень советчиц
автор Кукусики • 03 октября 2023
Ответ дляРепетиторша
Ви хоч зрозуміли про що тема?
Свисток ля-минор• 03 октября 2023
Ответ дляLike-995b
Автр пише, що дивно, коли люди вважають тих, хто не вживає, хворими. Читайте уважно.
Голубец• 03 октября 2023
Ви мабуть вважаєте що ті хто п´є ті алкоголіки чи що? Я наприклад з чоловіком, можу ввечері попити пива або вина, не бачу в чому щось поганого.
Любимка-анонимка• 03 октября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Ей некогда читать вот это ваше все, нужно побыстрее отметиться в каждой теме и арбайтен.

Like-995b• 03 октября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Цитата автора :» якось дивно з дітьми бухати», с чего она взяла , что все именно бухают, а она и ее семья образец?
автор Кукусики • 03 октября 2023
Ответ дляГолубец
Погано коли читаєш і не розумієш суті
Голубец• 03 октября 2023
І так, вважаю людей які зовсім і каплі в рот не бере дивними)
Коленная ложечка• 03 октября 2023
Ответ дляLike-995b
А сколько вашему подростку?
Like-995b• 03 октября 2023
Ответ дляКоленная ложечка
А сколько вашему подростку?
Почемучка• 03 октября 2023
Ответ дляLike-995b
Автор не про те, шо не можна пити
А про реакцію в темі нижче на взагалі неп´ющих людей, яких вважають або хворими або дивними.
автор Кукусики • 03 октября 2023
Ответ дляГолубец
А тих які в попу не чпокаються якими вважаєте?
Голубец• 03 октября 2023
Ответ дляКукусики
Погано коли читаєш і не розумієш суті
Я прочитала і написала свою думку. Чому вас так коробить?
Like-995b• 03 октября 2023
Ответ дляПочемучка
Автор не про те, шо не можна пити
А зачем вообще автору это выносить на обсуждение и что-то доказывать?
котопёс• 03 октября 2023
Так все разные в нашей семье тоже все занимаются спортом и если на выходных выпьем по бокалу вина , мы не стали алкоголиками и какими то зависимыми людьми , каждый живет как хочет .
Почемучка• 03 октября 2023
Ответ дляКучерявочка
Вы о своей реальности?
Так она ваша. Потому что ваше окружение выбираете вы сами