Диверсификация• 03 октября 2023
Що вам сьогодні снилось. Мене не покидає дуже дивне відчуття від сьогоднішнього
сну, коли мені снилось море минулого разу, це було напередодні війни, воно було спокійне, але брудне, насувалось як цунамі, у воді плавали чиїсь тапки і одяг, я залізла на сходинки, зайшла в будку яка стояла над морем, а там волонтери, почала дзвонити чоловіку, що щось відбувається, все затопило і що буду не скоро.
Що може означати мій сон зараз:
Я стою з кимось біля моря, мегі розказують що був якийсь страшний кптаклізм і от що сталось. Дивлюсь на море, в ньому глиби каменні, вода прозора але навкруги якось темно. Вода відійшла від берега.якісь кораблі стоять біля порту. Ми з дітьми залізли в воду і щось шукали. Я вилізла на берег і у мене запалились скули. Що цікаво, досі таке враження, що болить, але не болить насправді. Дуже дуже дивне відчуття від сну.
Що може означати мій сон зараз:
ЖаннаНеАгузарова• 03 октября 2023
Каждую ночь снятся целые истории. Часто настолько яркие, что я под впечатлением еще несколько дней хожу.
З бісиками• 03 октября 2023
Я вибачаюсь, але навіщо тут переказувати всякий мотлох, який випадково видає ваш мозок в процесі опрацювання купи інформації? Що це кому дасть?
ЖаннаНеАгузарова• 03 октября 2023
Ответ дляЗ бісиками
Чтобы Вы могли зайти в неинтересную тему и высказать свое негодование. Вам, это дает чувство собственной значимости.
ЖаннаНеАгузарова• 03 октября 2023
Ответ дляБла бла бла
что ж всем вода снится... интересно к чему это?
Всем? Мне никогда не снится.
Бла бла бла• 03 октября 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Всем? Мне никогда не снится.
ну слышу многим....мне тоже нет, свое кино снится
Зам. зав. Анонима• 03 октября 2023
Обычно грязная вода к неприятностям , чистая к чему-то хорошему.
Если видите грязную но Вы не в ней, значит неприятности пройдут мимо
дожену і ощасливлю• 03 октября 2023
Ваш сон к роковым переменам, предотвратить которые Вы не в состоянии.
Файно Замало• 03 октября 2023
Редко помню сны, сплю очень крепко. Но вот сегодня дочку в школу проводила и опять заснула, видимо не очень крепко, поэтому помню)
Снилось, что открылись границы для мужчин и мы спешно собираемся, весь пол в чемоданах открытых, а мы бегаем по квартире и кидаем туда разные вещи. И друг друга торопим, скорей, скорей. 😂
Уходя дверю не хлопать• 03 октября 2023
Ответ дляЗ бісиками
А выбачаетесь за что? Последующее хамство ’легализируете’?
дожену і ощасливлю• 03 октября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
цей сон перед 4 жовтня не просто так
Постоянно за это 4 октября читаю, почему о нём все пишут?
Что должно произойти завтра?
Зам. зав. Анонима• 03 октября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
цей сон перед 4 жовтня не просто так
Я что-то пропустила о 4 октября?
Конец света?
ПлюшкамиБалуюсь• 03 октября 2023
В ніч з 23 на 24 лютого снилось бурхливе море, величезні хвилі, а я ніби перебуваю на величезному лайнері. Зрозуміла, що треба повертати і не плисти вперед, тож починаю силою свого тіла, імітуючи оберти, розвертати лайнер ( оця безглузда фантастична здібність сновидінь). Мені вдалося, він потрху став розвертатись і... я прокинулась від перших київских вибухів.
Хлопаю ресницами• 03 октября 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Что должно произойти завтра?
завтра дізнаємось
Настасья Пицун• 03 октября 2023
Ответ дляФайно Замало
Эх, мечты-мечты)
Благоуханочка• 03 октября 2023
Мне тоже сегодня снился странный сон.
И перед войной ровно за три месяца на затмение снился. Военный корабль брыкался, подпрыгивал и падал о воду. Точно такой же как крейсер Москва. И концентрическими кругами расходилась вода, но я отпрыгивала и до меня не дошло.
З бісиками• 03 октября 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
В чому хамство? Я поставила резонне питання, відповідь на нього не отримала.
Уходя дверю не хлопать• 03 октября 2023
Ответ дляЗ бісиками
На мой вопрос, за что извиняетесь, вы тоже не ответили. Резонным ваш вопрос был только для вас. Это ваше видение ситуации, но все люди разные и мнения тоже. А хамство называть мотлохом то, что для другого человека показалось важным. Она же не к вам лично на консультацию пришла.
З бісиками• 03 октября 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Нумо тепер всіх тупеньких підтримувати, щоб й далі деградували? 16 людей погодилось з моїм постом. Тому рація є.
Ленне-Рейма• 03 октября 2023
Нічого не снилося, чи не пам´ятаю. Перед війною теж нічого не снилося. Перед підривом Каховської снився сон що місто топить. Дітям сняться постійно вибухи. Мені два раза снився сон що місто від вибуху все складається як іграшкове , один ще задовго до війни, другий недавно, місто в Харківській області.
Уходя дверю не хлопать• 03 октября 2023
Ответ дляЗ бісиками
На мой вопрос вы так и не ответили.
Вы то, я смотрю, в отличии от деградантов, в прогрессе сумашедшем
А вопрос про хамство, считаю закрытым для себя))
Ку ка ку ка ку• 03 октября 2023
читаю кількох ’провидиць’, одна з них писала що сьогоднішні сни важливі. їх треба записати. щоб не забути.
я свій сон не пам´ятаю.
З бісиками• 03 октября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
я свій сон не пам´ятаю.
А навіщо їх не забувати? Як це «важливі» сни? Що робить один сон важливішим за інші? Та провидиця може пояснити?
Ку ка ку ка ку• 03 октября 2023
Ответ дляЗ бісиками
ну я так зрозуміла, щоб не забути і розшифрувати вв майбутньому. типу бувають пусті сни, а бувають ті що пророкують ту чи іншу подію.