Диверсификация• 03 октября 2023

Що вам сьогодні снилось. Мене не покидає дуже дивне відчуття від сьогоднішнього

сну, коли мені снилось море минулого разу, це було напередодні війни, воно було спокійне, але брудне, насувалось як цунамі, у воді плавали чиїсь тапки і одяг, я залізла на сходинки, зайшла в будку яка стояла над морем, а там волонтери, почала дзвонити чоловіку, що щось відбувається, все затопило і що буду не скоро.
Що може означати мій сон зараз:
Я стою з кимось біля моря, мегі розказують що був якийсь страшний кптаклізм і от що сталось. Дивлюсь на море, в ньому глиби каменні, вода прозора але навкруги якось темно. Вода відійшла від берега.якісь кораблі стоять біля порту. Ми з дітьми залізли в воду і щось шукали. Я вилізла на берег і у мене запалились скули. Що цікаво, досі таке враження, що болить, але не болить насправді. Дуже дуже дивне відчуття від сну.
автор Диверсификация • 03 октября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
цей сон перед 4 жовтня не просто так
А що буде 4 жовтня?

Танго утрьох• 06 октября 2023
Ответ дляБла бла бла
что ж всем вода снится... интересно к чему это?
Мне последние пару ночей тоже вода снится. Сегодня снилось море, со средними волнами, вода вроде бы чистая. Вчера снилась река, вода чистая, плыла по ней , она меня куда-то вела.
Мужу сегодня снилась река, и что-то нехорошее- коровы начали в ней тонуть.
И это при том, что в принципе сны редко снятся и запоминаются.