Барбаріска• 03 октября 2023

Хто як готується до імовірних відключень?

Сьогодні в будинку відключили світло і одразу згадалася минула зима з блекаутами... Звісно віриться у краще, але з нашим "сусідом" можна чекати чого завгодно.. Хто як готується до можливих відключень? що купували?
Простецкая• 03 октября 2023
Бухлишка прикупили)
Анютины ласки• 03 октября 2023
Ответ дляУси Пуси
у нас то же отопления нет, но дом сам по себе теплый и особо холод не ощущали
ну так в киеве у всех дома практически на электричестве, у нас в доме вообще насосы отключались, посрать нельзя было сходить, весь подвал по пояс в какахах жильцов. Спасибо нашему главе осбб, сделали сами за свой счет канализацию напрямую, больше в говне хоть тонуть не будем
Підмітайло• 03 октября 2023
Напрягла маму наварить тушонки. Купила экофлоу и газовые балончики к плитке. Фонарики и лампочки с прошлого года остались. Надо еще батареек прикупить
Мальдивирую• 03 октября 2023
Придбали зарядну станцію Pekron за 60к, яка живить холодильник, морозильну камеру та індукційну плиту, пару розеток для ноутбуків. З того року залишились пару ліхтарів на аккумуляторах, налобний ліхтар для прогулянок з собакою. На дочі стоїть балон газу з переносною електроплиткою, маємо камін та криницю з чистою водою. Думки різні ходять.. краще бути готовим.
Спішу - перекидаюсь• 03 октября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
а микроволновку оно тянет?(у меня вопрос такой возник)
мікрохвильовка, чайник, холодильник - все тягне, але відносно недовго :)
тому у нас зарядна станція буде тільки для телефонів і, якщо знайдемо хто в нашому районі підключить оптику, для інтернету.
а розігрівати їжу і гріти воду - спиртові свічки
Мальдивирую• 03 октября 2023
Ответ дляЛюблю порядок
3 фонаря-аккумулятора, 5 павербанков разной мощности и портативная электростанция
Яку модель портативної електростанції обрали?
Спішу - перекидаюсь• 03 октября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
так у нас вместе с электрикой и вода=отопление пропадало в комплекте,у вас еще по буржуйски
у нас опалення пропадало і не з´являлось поки бажаючі не стравлять зі всієї системи повітря. але то була марна праця бо поки почнуть батареї хоч якось нагріватись то знов світла нема
забиякина• 03 октября 2023
Готовлюсь к тому, что керченский мост завалят. В Крыму будут хлопочки. В фонд хочу жить еще больше будут сдаваться взамен на инфу по своим обьектам. Атаксами достанут все, что планировали. Вот это греет прям. Купила мериносовый свитер и 2 короткие юбки.
Спішу - перекидаюсь• 03 октября 2023
Ответ дляАнютины ласки
в моєму будинку з весни намагались створити осбб, але старушки бояться що як буде осбб то у них житло відберуть і пояснити нічого не можна. тому будинок до зими не підготували. минулої зими кілька раз диміли електрощитові в підвалі, якщо цієї зими вони таки згорять то буде весело бо ніхто ремонтувати не буде
MacOS-ница• 03 октября 2023
Как-то отсутствие света как такового не напрягает, на офисе есть хромбук, у него батарея на всю ширину палмреста, достаточно раз в два дня зарядить и от него ч-з USB подключаю телефон с раздачей фай-фай, получается 3 в одном, ноут, повербанк, фонарик, екран на полную яркость выставляю, во дворе работает киевстаровский генератор на 20 кВт, можно подойти с чайником и закипятить воду, а вот реально напрягает собачий холод, здание без утепления, центральное отопление конечно отрезано, и блин романтика, сидишь при свечах и пускаеш пар со рта, а дома как правило пофиг, пришел лег спать и нафиг тот свет
Білий Лосик• 03 октября 2023
Автор, все, кто это уже прошёл в прошлом сезоне, готовы с прошлых отключений. К чему эти ваши вбросы-опросы?
Бешене сарі• 03 октября 2023
я живу без мужа, тоже на форуме и с коллегами советовалась
Бешене сарі• 03 октября 2023
с прошлого года: газ плита, интернет, газовые баланчики, пауербанки.
купила: гирлянды на пыльчиковых батарейках, фот-лампу от юсб от пауера - для уроков+ 2 пауербанка и зарядки к ним
планирую купить Екофло, выбираю, чтоб тянуло мультю 490 вт и чайник 0,6 л - 600 Вт.
Да, я блондинка!• 03 октября 2023
Будинок без газу, при відключенні еенергії не працювало централізоване опалення. З минулого року залишились бочки для води, павербанки, акумуляторні лампи, лампочки, ліхтарики, туристичний пальник з газовими балончиками, гірлянди на батарейках та зарядна станція. Був проведен інет, який працює без світла. Дещо з переліченого ще придбали для підсилення на випадок відключень вже у цьому сезоні.
Дай Боже, щоби було не гірше минулорічних відключень!
кураГАЛЯ• 03 октября 2023
два екофлоу, один бандера павер, один великий блюєтті, старлінк. купа дрібних павербанків на 20-40тис ємності, лампи на акумуляторах, діодна стрічка, гірлянди від юсб.
газова туристична плитка і ящик балонів до неї.
це все з минулого року залишилось

по відключенням навряд чи варто сподіватися на краще. сьогодні вночі поцілили в склад з запчастинами для ремонту електромереж. і в новий сезон ми входимо з гіршими показниками ніж минулий рік
Люблю порядок• 03 октября 2023
Ответ дляМальдивирую
Вот ссылка, но я ее брала в июле за 5000 с копейками. Классная, я ее уже тестировала
Люблю порядок• 03 октября 2023
Ой, ссылка не вставилась. Вот
https://ecodrive.in.ua/ru/portativnaya-zaryadnaya-...
кураГАЛЯ• 03 октября 2023
Ответ дляЛюблю порядок
зараз ціни стрімко виросли на зарядні станції. влітку брали за 42к а зараз вже 60 🤦🏼‍♀️
Люблю порядок• 03 октября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Ну теперь это сезонный товар
БЦАшка• 04 октября 2023
купили екофлоу.