ОливьЕЖечка• 03 октября 2023

Вчора був напад на мою подругу- волонтера(

Активістка, волонтер( з 2014 року). Хороша дружина. Сильна жінка.
Щойно після операції. Місто в шоці, ми всі в шоці. Напад був дуже жорстким, ніс збирали… ( місце нападу все в крові )
Страшно у себе ж дома
ПростоБелка• 03 октября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
У неї.
Як прочитала новину, так одразу про це і згадала. Сподіваюсь, що про цей конфлікт поліція теж в курсі.

Фоточки нема• 03 октября 2023
Ответ дляА поговорить?
Что такое моббинг?
Дискриминация и травля в трудовых отношениях
На привозе• 03 октября 2023
Ответ дляПростоБелка
а что за конфликт?
Mila228• 03 октября 2023
Ответ дляПростоБелка
А що за конфлікт?
Чупа-чупс• 03 октября 2023
Матрьошки вже і в цій темі відмітились
Раз одела не бу• 03 октября 2023
Ответ дляБоХатая
Так неизвестна причина нападения. Не факт, что нападение связано с ее деятельностью
Подозрительно
Я думаю он знал на кого напал
Аленький носочек• 03 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
Лечить надо,но этим никто не занимается.а людям другого не остается
Если сосед курит на площадке, то можно его грохнуть? Терпеть не могу запах сигарет.
БоХатая• 03 октября 2023
Ответ дляАленький носочек
Можно! Я была бы им очень благодарной😏
Сосиска_Втесте• 03 октября 2023
То яка причина нападу, авторе?

Оно само купилось• 03 октября 2023
Шо за конфликт, кто знает?
Чумачечая Весна• 03 октября 2023
Нічого собі таке ’хуліганство’
Он у Дніпрі, поліцайкі ніс розквасив чоловік, так його на місці розстріляли в спину.
Волонтер не поліцай.
автор ОливьЕЖечка • 03 октября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
То яка причина нападу, авторе?
Поки ми нічого не знаємо(
Страхованная• 03 октября 2023
Бедная женщина. По новому закону с 2024 за такое теперь не сажают. Жесть ещё впереди
Позаземний розум• 03 октября 2023
Ответ дляПростоБелка
Так а доказательства? А что не поделили?
Вот Она Я• 03 октября 2023
Ну так шо за конфликт? Сто раз спросили уже
автор ОливьЕЖечка • 03 октября 2023
Ответ дляВот Она Я
Я не в курсі подробиць, але навіть якщо і вкурсі була б, то я на суддя
Вот Она Я• 03 октября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
А нам интересно, напишите пожалуйста
автор ОливьЕЖечка • 03 октября 2023
Ответ дляВот Она Я
А нам интересно, напишите пожалуйста
Навіщо зараз цей срач? Зараз зразу знайдуться люди які будуть обгаджувати чужих людей. Я тему створювала не для цього
Невидимка Майя• 03 октября 2023
Ответ дляА поговорить?
Что такое моббинг?
Мо́бінг — систематичне цькування, психологічний терор, форми зниження авторитету, форма психологічного тиску у вигляді цькування співробітника у колективі, зазвичай з метою його звільнення.

Советчица Года• 03 октября 2023
Ответ дляДайте подуться
Отак шла шла і напав просто так? Чому такі ситуації журналізди не пишуть повністю?
Бо у Львові вже теж напали на одну, а потім виявилось, вона бухала і провокувала в громадському місці.

Де вся ситуація?
яким чином провокувала? кричала Слава кацапам?
Пишу з калідору• 04 октября 2023
Ответ дляАленький носочек
Нужно!