Экспертиза• 03 октября 2023

Перестала хотеть секса, с какого врача начать?

Что обследовать в первую очередь? Не хочу секса вообще, ни заниматься самоудовлетворением. Раньше либидо было выше среднего.
Яйцеголовая• 03 октября 2023
Ответ дляtereska
Хочете вгадаю?)) Чоловік перестав вам приділяти увагу, як дружині, вся битовуха на вас, мабуть, та ще 2-є дітей. Ви просто вигоріли без підтримки і дуже втомились.
Сцуко, хто виховує цих битових інвалідів, і чому ми обираємо їх для життя. Тягнемо вже, тягнемо, в надії на якесь просвітлєніє, а воно ще більше вбиває в нас жінку.
Вони не зовсім інваліди, бо насправді все вміють, але роблять раз на рік, якщо добре за це похвалять
tereska• 03 октября 2023
Ответ дляЭкспертиза
Похоже, очень. Меня пугает состояние организма, это ответ на психику или наоборот, не хочется так жить
Я тепер дуже-дуже розумію жінок, які розводяться, маючи дітей, з битовими інвалідами.
Яке там вже кохання. Сама працюєш на рівні цього шкафа, сама виховуєш дітей, сама все по дому робиш та ще ’вішенка на торті’ ще 50% а то і більше тратиш на утримання і розвиток сім´ї, приготування виварок їди, а воно прийшло з роботи, на дівана і в телефон... То жінка і думає, нахєра воно мені треба той чємодан без ручки.
Вибачте, автор, за офтоп, але вже душу рве таке відношення і похєрізм багатьох мужиків.
Manesik.ua• 03 октября 2023
Ви до гінеколога звертались? Гормони перевіряли?
Весела моль• 03 октября 2023
Ответ дляtereska
В мене наприклад ,не зовсім так. Чоловік увагу приділяє, завжди якесь вино, фраголіно купує, робить смачні вечори після роботи. Пропонує кудись сходити на вихідних. А мені просто не хочеться,запустила себе і нічого не хочеться. Потовстішала. Хоча змучуюсь теж, чоловік багато працює,дитина і прибирання не мені. Бабусь поряд нема. В дитини вік складний(2 роки) коли ще не зовсім розуміє, істерики,на прогулянках тікає від мене і тд.
А взагалі не думала, що декрет і бит так може впливати на лібідо і багато жінок нічого не хочуть. Інколи подивишся, бува по 2-3 дитини і матусі ще в ресурсі і секс там кожен день і працювати ще можуть. Але так, в основному там є няні чи бабусі)
Яйцеголовая• 03 октября 2023
Ответ дляВесела моль
Зайва вагу дуже знижує фізичну активність, раджу спортзал або довгі прогулянки пішки
Княгиня пітьми• 03 октября 2023
Ответ дляЭкспертиза
Гормональные нет, остальное под вопросом, с чего начать не знаю.
Увидела что вы устает с детьми. Разгрузить себя, детей спихнуть, пойти к психиатру, нет ли послеродовой депрессии проверить.
tereska• 03 октября 2023
Ответ дляВесела моль
Мені здається, що психологічний стан більше впливає на лібідо ніж фізичний.
І саме цікаве, що мужики не розуміють чому ми втомлюємося, коли ’сидимо’, по їх версії вдома, з дітьми.
автор Экспертиза • 03 октября 2023
Ответ дляManesik.ua
Нет, конкретно гормоны не сдавала, а так по гинекологии все ок. Вы имеете ввиду гормоны естрогены например?
Где тут 0?• 03 октября 2023
Ответ длянеДоПриличий
и муж доволен)?
Канешна. Любовника уже не надо, с мужем все отлично стало
ПотеряласЯ Я...• 03 октября 2023
Новий мужик який піднімається вашу самооцінку, і лібідо , відповідно
неДоПриличий• 03 октября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Это у вас так,а других наоборот от мужа отворачивает