Угги_в_горошек• 03 октября 2023
Порадьте комедію, що зарядить позитивом хвору сестру
Сестра після операції, онко, тривожно, чекає на результати гістології. Хочемо відволіктися від важких думок. Порадьте якусь комедію, будь ласка.
Краще американську, простеньку, примітивну, або може романтичну. Вона любить щось таке, як серіал "Друзі". Але цілий серіал дивитись не хоче і не може.
Я тут Живу• 03 октября 2023
Я вчора дивилась ’впіймай мене якщо зможеш’ дуже цікаво і захоплює
Бажаю швидкого одужання і стійкої ремісії вашій сестрі
Донька подруги• 03 октября 2023
Пьяная вишня• 03 октября 2023
Шопоголик - очень легкий и приятный фильм. И все книги тоже очень позитивные