Угги_в_горошек• 03 октября 2023

Порадьте комедію, що зарядить позитивом хвору сестру

Сестра після операції, онко, тривожно, чекає на результати гістології. Хочемо відволіктися від важких думок. Порадьте якусь комедію, будь ласка.
Краще американську, простеньку, примітивну, або може романтичну. Вона любить щось таке, як серіал "Друзі". Але цілий серіал дивитись не хоче і не може.
Най хоч раз• 03 октября 2023
1+1

Я тут Живу• 03 октября 2023
Я вчора дивилась ’впіймай мене якщо зможеш’ дуже цікаво і захоплює

Бажаю швидкого одужання і стійкої ремісії вашій сестрі
Лівий Локіть• 03 октября 2023
Американская домохозяйка
Анонім Перший• 03 октября 2023
Король шоппінга Луі. Дорама із Со Ін Гуком) красень)
Донька подруги• 03 октября 2023
1 частина сміялися від початку до кінця) Друга вже трохи слабіша
автор Угги_в_горошек • 03 октября 2023
Дякую!
Пьяная вишня• 03 октября 2023
Шопоголик - очень легкий и приятный фильм. И все книги тоже очень позитивные
Вишиванка• 03 октября 2023
Бобро пожаловать
Мадам Тю-лю-лю• 03 октября 2023
Ответ дляВишиванка
Бобро пожаловать
Бобро поРжаловать

Путающаяся• 03 октября 2023
Безумное свидание
автор Угги_в_горошек • 03 октября 2023
Дякую всім дуже!