Вообще не факт• 03 октября 2023

Дівчата, майстри манікюру підкажіть, будь ласка

Ситуація.. сестра одружилась рік назад. Він з іншого міста, живуть окремо, бачаться рідко. Любов наземна. Отже, він і вона працюють на державній роботі (служать), місця в одному місті немає, вона вирішила звільнятись і їхати до нього працювати в манікюрі. Пройшла курси і т.д. Питання, чи це реально, бо шкода проср..ти все. Чи вийде вона на тих 20000, що має зараз? Відмовити нереально. Їде в Львів
Результат:
вже голосів: 14
8 (57.14%) Так
6 (42.86%) Ні
Коварная Зая• 03 октября 2023
Года через полтора-два выйдет, в этой сфере самое сложное - наработать постоянную клиентуру, а на это нужно время.

автор Вообще не факт • 03 октября 2023
Ответ дляКоварная Зая
Через такий час вона б за вислугу вже б отримувала 25000
Попадалочка• 03 октября 2023
Если сможет найти клиентов, то реально
Без комплексів• 03 октября 2023
Служать в армії, всу , поліції чи де?
Попадалочка• 03 октября 2023
Ответ дляБез комплексів
Служать в армії, всу , поліції чи де?
Може в податковій службі 🤷🏻‍♀️
Без комплексів• 03 октября 2023
Що то за сімя в різних містах. Тре або не женитися, або воззєднуватися
Коварная Зая• 03 октября 2023
Ответ дляВообще не факт
Ну этим и отличается предпринимательская деятельность от гос.службы или работы на дядю
На службе вам достаточно просто хорошо делать свою работу - и вы гарантированно получаете зарплату. Предпринимательство это всегда риск. И вам нужно самостоятельно найти себе работу ( в данном случае - клиентов, хоть в салоне, хоть самостоятельно - они не будут гарантированно приходить только потому, что вы хороший мастер, клиентов нужно привлечь и удерживать, а это плюс к мастерству ещё деньги, время и везение), работа не будет сама падать в руки, как на службе

Мадам Подлинник• 03 октября 2023
Сімʼя важливіша за гроші, тим більше такі копієчні
автор Вообще не факт • 03 октября 2023
Ответ дляБез комплексів
Служать в армії, всу , поліції чи де?
Поліція, паперова робота
автор Вообще не факт • 03 октября 2023
Уточнення, діток немає, а їй вже 30р. На службі декрет оплачується, а так буде залежати лише від чоловіка. Квартира зйомна -13000 в місяць
Великий сатирик• 03 октября 2023
А вы сестре мама или почему такие волнения о ней?
У неё есть своя голова на плечах и муж