Фляшка на трьох• 03 октября 2023
Чи можуть тренування приносити задоволення?
В січні взялась за себе. Обрала тренера, спортзал.
Поставили цілі з тренером ( схуднути на 10 кг та підтягнути тіло) за пів року я досягла результатів, ваги скинула 12, ну тіло підтягнулося. Я на літо взяла перепочинок. По хорошому пора повертатись.
Але. Тренера ставила мені такі програми що я проклинала судьбу, функціональні тренування - мене від них аж нудило. Ось ці бьорпі, запригування на тумбу мені так не хотілось тренерувпттсь.
Кардіо нормально, скакалка, доріжка, велик.
Силові просто обожнювала, гирі, штанги.
Тренрша´ лаялась - у нас є ціль, роби що кажу.
А спитати особо немає в кого, чи є тренування без функціоналу?
І чи будуть з мене люди якщо тільки кардіо і силові?
Силові просто обожнювала, гирі, штанги.
Тракторні війська• 03 октября 2023
При вашій цілі тренування без функціоналу булииб не такими ефективними, все правильно тренер зробила, ви продовжуйте, до року часу функціоналу буде все менше, потім не буде взагалі, через перерви цей час відтягується
Пупс• 03 октября 2023
Для мене тренування -це як покарання якесь. Ну похудала так, але задоволення від тренувань не отримую
Фляшка на трьох
• 03 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Да, коли вонизакінчуються
Я трохи не зрозуміла вас
Муркамурковна• 03 октября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Я трохи не зрозуміла вас
Мені тренування доставляють несказане задоволення коли все, вони закінчились
Фляшка на трьох
• 03 октября 2023
Ответ дляТракторні війська
Прикол в тому, ( може моя вина що не чітко цілі позначила) що я похудала, стала аж сухою . Але і рельєфу немає.
Жопа зникла, ноги просто худі, без ізюма.
Тренера каже - так чудово, глянь яка худенькаа.
А мені хочеться щоб плечі були, руки, може жопка.
Молчалка• 03 октября 2023
Я обожнюю функціональні вискооінтенсивні тренування, тому не знаю, що і сказать) ну і тренування це не про схуднення, а про якість тіла, толк буде від кардіо та силових звісно
Фляшка на трьох
• 03 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Коли були дні силових тренувань я аж летіла в зал
А як бьорпі хуйорпі. Мені хотілось десь закритись і плакати.
Після тренування - поспати і забути
Муркамурковна• 03 октября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Після тренування - поспати і забути
Ви повинні радіти заняттям, чкщо цього нема то тренер ідіот
Муркамурковна• 03 октября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Це силові
Ви просто знищили м´язи кардіо
Фляшка на трьох
• 03 октября 2023
Ответ дляМолчалка
Це класно коли подобається. Але мені та кров від живота в мозок, серце вискакує , руки трусяться, думаю зараз кров носом піде. Друге діло біжиш собі по дорожці, потієш потихеньку
Молчалка• 03 октября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Мені навпаки так, скучно бігать))) але силові люблю
Фляшка на трьох
• 03 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Це силові
Ви просто знищили м´язи кардіо
Да???? Якщо вам не шкода, розкажіть подробніше.
Що мені краще обрати
Мені 43
Вагу скинула з 75 до 63.
Руки ноги як ниточки, є ще трохи внутрішнього жиру, але пузо не висить. Просто не пружний живіт.
Як мені правильно поставити цілі
Що мені краще обрати
Мені 43
Вагу скинула з 75 до 63.
Як мені правильно поставити цілі
Муркамурковна• 03 октября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Що мені краще обрати
Мені 43
Вагу скинула з 75 до 63.
Як мені правильно поставити цілі
Що мені краще обрати
Мені 43
Вагу скинула з 75 до 63.
Як мені правильно поставити цілі
Вам треба силові тренування на м´язи, а не берпі і тд
Фляшка на трьох
• 03 октября 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Міняйте тренера- це основне
Ну по суті я з ним досягла поставлених цілей.
Але мені не підкованій здавалось що худе підтягнуте тіло за замовчуванням гарне.
Можливо просто змінити цілі?
пАлАвинкА• 03 октября 2023
В мене був класний результат при тому що я своєму тренеру сказала що плигати на тумбу я не буду, присідати з виносом дупи не буду, бьорпі і випади теж хай хтось інший робить😂
Ядвига Юсьлегко• 03 октября 2023
Купила програму в тренера, пару занять для техніки. Кардіо 10-15 хв на доріжці. За 4 місяці вже був рельєф і така ейфорія після кожного тренування.
В сад такого тренера, займайтесь далі самі
Тракторні війська• 03 октября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Ну то все робиться вашами
IQ 80• 03 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ходжу на тренування тричі на тиждень і реально щаслива, як і Ви, лише виходжу звідти
Всім шампаньського• 03 октября 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Це як? Відеотренування?
Ядвига Юсьлегко• 03 октября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Це як? Відеотренування?
Ні, розписав програму що і скільки робити, на три тренування на тиждень в залі.
Щепотка_совести• 03 октября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Так сначала и идёт похудение, а потом уже набор мышечной массы, рельеф. И тут уже больше надо работать с весом и силовыми. Не получится волшебной фигуры сразу. На всё надо время усилия.
Ліля Одеса• 06 октября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Що мені краще обрати
Мені 43
Вагу скинула з 75 до 63.
Як мені правильно поставити цілі
Що мені краще обрати
Мені 43
Вагу скинула з 75 до 63.
Як мені правильно поставити цілі
А як довго ви працювали, щоб такий результат був?
Ліля Одеса• 06 октября 2023
Кажуть, що на звичку треба 3 місяці, а щоб це вже стало залежністю, без якої ніяк, то 7-9 місяців. Я чекаю 9 місяців.. поки не відчуваю, що уе вже звичка, хоча я не вбиваюся, а навіть в задоволення більше. Але все одно майже щоразу з собою торгуюся