Тоска в носках• 03 октября 2023

Хочу такую мохнатку

От говорите меня
Сокодавка ще та• 03 октября 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Супер эта на осень - зиму
И есть подешевле Скечерс с собакой гулять )
Складки как на бомжихе
Міряно-переміряно• 03 октября 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Складки как на бомжихе
Так и будет значит )
Вообще не факт• 03 октября 2023
Катышки задолбаетесь отрывать.
Міряно-переміряно• 03 октября 2023
Ответ дляВообще не факт
Катышки задолбаетесь отрывать.
Это не то качество для катышек
Носки на подтяжках• 03 октября 2023
Та берите
СhanelKa• 03 октября 2023
На голові ?
Ну так, на любителя )
Сумчатая кошка• 03 октября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Мохнатою цю куртку я б не назвала...
А от колір волосся в моделі чудовий, в самої таке руде-рудісіньке (вибачте, не втрималася )
Мені теж подобаються руді. І ластовиння по всьому обличчю, це дуже мило
Ангел-предохранитель• 03 октября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Я тільки після 25 зрозуміла, що ластовиння це не недолік, і перестала мучити своє обличчя відбілюючими кремами і огірковими масками) Дякую вам від імені всіх рудих (гадаю, вони мене підтримають)))
Сумчатая кошка• 03 октября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Я колись їхала у метро і навпроти сиділа жінка з рясним ластовинням, і на лобі, всюди. Я як зачарована на неї дивилась всю поїздку. Мені це здається неймовірно гарним
Ангел-предохранитель• 03 октября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Дякую!) В мене з дитинства були комплекси на цю тему, росла в ’брюнетистій’ родині. Дійсно приймати і любити себе навчилася лише дорослою. Гадаю, що для дівчинки це дуже важливо. В плані прийняття і любові до себе, самоповаги. Багатьох помилок можна було б уникнути в плані вибору чоловіків, якби була присутня елементарна повага і любов до себе і свого відображення в дзеркалі.
Аж дивно, наскільки глобальні речі в нашій долі беруть витоки із, здавалося б, дрібничок
...
Белая котичка• 03 октября 2023
От говорите?
Olegg-V• 04 октября 2023
Мохнатка в другом месте и то не модная она уже)