Опля Картопля• 03 октября 2023
Якщо логопед говорить суржиком
Почали займатися онлайн з логопедом , вона ніби і намагається розмовляти чистою українською мовою , але періодично "проскакуюють" русизми, дитина російську не розуміє, перепитує і це якось вибиває з ритму заняття. Що б ви робили? Теоретично можна змінити , але нема гарантії, що з іншим не буде таких самих проблем
Результат:
вже голосів:
12 (30.77%)
Результат
9 (23.08%)
Інші варіанти
8 (20.51%)
Змінити логопеда в цій же школ
6 (15.38%)
Змінити школу
4 (10.26%)
Поговорити з логопедом
Усатая полосатая• 03 октября 2023
Ответ длямладокошкина
Какие же там русизмы ребенок не понимает?
Автор - Фаріон
Опля Картопля
• 03 октября 2023
Ответ длямладокошкина
Різні, дитина двомовна і зовсім не розуміє російської.
младокошкина• 03 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Ну якщо різні, можна приклад навести?
Злюка-закусюка• 03 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
І яка ж друга?
Allisa_best• 03 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Двомовна - українська, а друга?
Злюка-закусюка• 03 октября 2023
Ответ дляAllisa_best
Двомовна - українська, а друга?
Може, угорська)
Света С Приветом• 03 октября 2023
Ответ дляAllisa_best
Двомовна - українська, а друга?
Друга рідна )
Опля Картопля
• 03 октября 2023
Ответ длямладокошкина
Ну якщо різні, можна приклад навести?
Їх багато різних , навіть червоний часто називає красним. Це не настільки критично для тих , хто знає російську, тоді можна було б і увагу не звернути. Але дитина живе за кордоном і знає лише українську.
тогдалия• 03 октября 2023
А звуки логопед вимовляє правильно? Чи яка задача занять? Чи справляється логопед з тим, для чого її найняли (поставити звуки, навчити правильно вимовляти, інше)? Наприклад, якщо задача поставити «р», тут хоч чистою, хоч суржиком, все одно, тут певні вправи.
Злюка-закусюка• 03 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
А чого закордонного логопеда не наймаєте?
Опля Картопля
• 03 октября 2023
Ответ дляКороль дивана
Напишіть приклад.
Бачиш красну стрелочку, з останнього. Я не ставила собі за мету запам´ятати слова, просто їх більше десятка на кожному занятті.
Муркамурковна• 03 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Це не суржик
Блін
Це не суржик
Блін
Це не суржик
Стриптизерка• 03 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Ну то якщо дитина Ваша не розуміє,в чому тоді питання? Змінюйте і все.
Опля Картопля
• 03 октября 2023
Ответ дляAllisa_best
Двомовна - українська, а друга?
А друга - французька , власне це його основна мова. Українською спілкується вдома і для покращення вимови вирішили позайматися з українським логопедом , оскільки є особливості у вимові звуків
Не пью, не курю• 03 октября 2023
Щось я не зрозуміла, Ви до філолога на прийом записалися, чи до логопеда?
Злюка-закусюка• 03 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Французька
А що, логопеда француза дорого? Бідна дитина, страждає з суржиком...
младокошкина• 03 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Ну то поясніть це логопеду або змініть його.
Опля Картопля
• 03 октября 2023
Ответ длятогдалия
Так, звуки правильно. Про те чи поставила ще рано говорити
Опля Картопля
• 03 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Бо в нього нема проблем з вимовою французькою
Сегодня не целуюсь• 03 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Хочется написать не пи придумывайте если понимает украинский то русский поймет, да есть очень отличающиеся слова, но их крайне мало.
Злюка-закусюка• 03 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
А Вам дома так критично поставити Г та Ґ? ) Чи Щ та Ш?