Опля Картопля• 03 октября 2023
Якщо логопед говорить суржиком
Почали займатися онлайн з логопедом , вона ніби і намагається розмовляти чистою українською мовою , але періодично "проскакуюють" русизми, дитина російську не розуміє, перепитує і це якось вибиває з ритму заняття. Що б ви робили? Теоретично можна змінити , але нема гарантії, що з іншим не буде таких самих проблем
Результат:
вже голосів:
12 (30.77%)
Результат
9 (23.08%)
Інші варіанти
8 (20.51%)
Змінити логопеда в цій же школ
6 (15.38%)
Змінити школу
4 (10.26%)
Поговорити з логопедом
Усатая полосатая• 03 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Може, угорська)
Нажаль на Закарпатті російську знають на рівні з угорської, а українську, нажаль, ні.
Опля Картопля
• 03 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Це не суржик
Блін
Це не суржик
Блін
Це не суржик
Так як вона, говорять люди з центральної України, моя мама звідти родом, тому впізнається вимова
тогдалия• 03 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Так, звуки правильно. Про те чи поставила ще рано говорити
Які ставите? Які відгуки? Якщо логопед працьє на ефективність, то результат буде, і суржик тут другорядне. Якщо слабий фахівець, тоді інше. Тут важливий результат (який дуже залежить від мети, що ставимо, чи що робимо).
Опля Картопля
• 03 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
А що, логопеда француза дорого? Бідна дитина, страждає з суржиком...
Для чого мені логопед француз?
Злюка-закусюка• 03 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Бо в нього нема проблем з вимовою французькою
А кому потрібна його ідеальна українська у Франції чи де Ви там?)
Опля Картопля
• 03 октября 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Хочется написать не пи придумывайте если понимает украинский то русский поймет, да есть очень отличающиеся слова, но их крайне мало.
Не може дитина розуміти російську, якщо ніколи її не чула, це для нього звичайна іноземна мова.
Усатая полосатая• 03 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Бачиш красну стрелочку, з останнього. Я не ставила собі за мету запам´ятати слова, просто їх більше десятка на кожному занятті.
Беріть заняття у англомовного логопеда, не калічте психіку
Опля Картопля
• 03 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
А Вам дома так критично поставити Г та Ґ? ) Чи Щ та Ш?
Р і Л
Злюка-закусюка• 03 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Пардон, мадам, але навіщо Вашій дитині бездоганна українська?
Король дивана• 03 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Розумію...але згадує потрібне слово?
Якщо ви вважаєте що це мінус,то шукайте іншого. К нас така ситуацію з викладачем в мущ.школі . Вона вибачається постійно,а я ставлюсь з розцмінням-вона ж старається.
Злюка-закусюка• 03 октября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Краще у шотландця
Опля Картопля
• 03 октября 2023
Ответ длятогдалия
Я просто записалася в онлайн школу, яка позиціонує себе як спеціаліст із роботи з двомовними дітьми. Логопеда я не вибирала, якого призначили , той і займається
Усатая полосатая• 03 октября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Щось я не зрозуміла, Ви до філолога на прийом записалися, чи до логопеда?
Paris, Кирилівськa 103
Муркамурковна• 03 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Я з центральної України, але прекрасно знаю укр мову, російську мову і суржик рівень Богиня, всі в Україні вчать в школі одну і ту ж укр мову. Ви просто спитайте її якою мовою вона веде заняття? І що вам не подобається, якщо вживають слова іншомовного походження. Просто їй скажіть
Опля Картопля
• 03 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Хочеться, щоб говорив однаково правильно на обох мовах
Опля Картопля
• 03 октября 2023
Ответ дляАnnеt
а кто больше переживает из-за суржика: ребёнок или мама?
Дитина відволікається від заняття , щоб перепитати мене, що вона сказала
Злюка-закусюка• 03 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
А навіщо? Ви приїдите Україну захищати чи відбудовувати?
Опля Картопля
• 03 октября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Англомовний поставить українську вимову?
Вмію заміряти найкраще• 03 октября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
А правда. В Ужгороді все життя живу. Всі мої знайомі, все оточення говорить українською .
Ви де були? В Берегові ? В угорських селах чи що?
Усатая полосатая• 03 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Пардонити нас хвранцузькою
Опля Картопля
• 03 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Бо це наша мова спілкування в родині , наступного року буде ходити в українську суботню школу
Сегодня не целуюсь• 03 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Ну возможно у вас очень необычный ребенок.
Тогда да ищите другого логопеда.
Муркамурковна• 03 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Не слухайте вище, ви робите правильно бо Р і Л і багато інших звуків відрізняються
Слово Паляниця вже забули? Для багатьох рос мовних це реально невимовне слово.. Тому просто вимагайте адекватні заняття або змініть логопеда, благо їх багато
Злюка-закусюка• 03 октября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Paris, Кирилівськa 103
Що Ви тут зі своїм суржиком Мадам Авторку плутаєте?
Paris, rue Kirilіwska 103