ЖенаАйтишнеГа• 04 октября 2023

Відносини на паузі

Має подругу, дружимо вже десь 20 років. Вона вже моя кума, відносини дуже теплі, були.
Десь півтора року тому у неї сталося дві біди одна за одною- помер тато, потім помер її коханий, обидва від горілки.
Я весь цей час разом з нею , підтримувала, заспокоювала, десь пендюль чарівний давала, не грузила її своїми проблемами.
Недавно у мене в сім’ї сталася дуже неприємна ситуація і вона з таким завзяттям почала мене повчати аж наче кайфує від того що «нарешті» і у мене щось не так. Взагалі не підтримує мене. І у мене наче очі відкрились, якось так завжди виходило що ця дружба в одні ворота, вічно її треба рятувати, з біди витягати, а мої проблеми знецінюються завжди. Так то й так.
Хочу поки що поставити ці відносини на паузу, бо що морально їх не виводжу вже. Як думаєте можливо їх потім відновити, через деякий час? Чи це фініш?
Може хтось мав такий досвід?
культУра• 04 октября 2023
С прозрением вас!
Вам не нужно чье-то одобрение, вы сами можете решить, как надо в данной ситуации поступить.
Будет ли вам позже нужна эта дружба?

Обнимашкина• 04 октября 2023
Скорее всего вы не вернетесь в свои ’родственные отношения’. Я так разошлась с несколькими подругами по разным причинам. Вначале их не хватало, теперь даже не вспоминаю о них
автор ЖенаАйтишнеГа • 04 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Мабуть так і є. Але мені вже 38. Очевидно що нової подруги я не знайду. Може і «зійдемось» назад. Тим більше я нічого їй не виказувала
автор ЖенаАйтишнеГа • 04 октября 2023
Ответ длякультУра
С прозрением вас!
Будет ли вам позже нужна эта дружба?
Мені наче світло сьогодні увімкнули 😕
Аннуитет• 04 октября 2023
как было уже вряд ли будет
Обнимашкина• 04 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Мне 50, тех подруг ’растеряла’ в течение последних лет 10.
Это не зависит от возраста. Обстоятельства жизни меняются и мы меняемся вместе с ними.
Настоящие друзья нас воспринимают в любом проявлении, поэтому с нами остаются навсегда)
культУра• 04 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Та перестаньте! Новые тоже найдутся. Не подруги, приятельницы. И душу выворачивать не надо будет, будете дистанцию держать изначально.
автор ЖенаАйтишнеГа • 04 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
З ким проводите час?
автор ЖенаАйтишнеГа • 04 октября 2023
Ответ длякультУра
Ех а інколи так хочеться говорити і щоб тебе слухали😭

культУра• 04 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Вся эта кухонная психотерапия потом вылазит боком.
Общаться нужно, дружить, делиться переживаниями, но знать меру в откровенности и помощи
Обнимашкина• 04 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
З ким проводите час?
Я же не всех подруг разбросала)). Есть и другие, приобретенные лет 25 назад).
Просто произошел естественный процесс очищения от лишнего и ненужного). Все только на пользу)
Парасюха• 04 октября 2023
Да возможна и пауза, но чаще ваша подруга похожа на вас, чему удивляться
автор ЖенаАйтишнеГа • 04 октября 2023
Ответ дляПарасюха
А ось тут якраз навпаки. Ми з нею маємо схожі погляди на деякі речі, але по характеру абсолютно різні- вона більш пасивна і пливе за течією, я більше проактивна, problem resolver як то кажуть.
как тебе такое илон маск• 04 октября 2023
У мене теж стосовно куми таке прозріння було нещодавно. Точніше, було давно помітно, у неї невдалий брак, допомагала їй дитину тягнути (за няньку сиділа коли вона працювала цілими днями), гроші займала хоча у самої було останнє, ну молода була, наївна і дурна. Бо як налагодилось у неї життя так і я не дуже стала потрібна. І завжди дзвонить тільки щоб поплакатися. Вершиною стало те, що коли мого чоловіка забрали на війну вона за пів року ні разу не поцікавилась як він, як я це переживаю, зате подзвонила три години розповідала який муж козел що гроші їй не відправляє туди де вона закордоном. Раз послухала, два послухала, тепер наші відносини «на паузі». Думаю назавжди
автор ЖенаАйтишнеГа • 04 октября 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Як ваш чоловік?
Я багато думала про відносини з кумою. Мені чоловік ще давно казав, що вона заздрить мені, але я думала, що то він помиляється, що він її не знаю. Але мабуть це той випадок коли зі сторони видніше
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Як ваш чоловік?
Рідше виходить на звʼязок останнім часом (донецький напрямок, важко там), але в порядку слава Богу, дякую ❤️

На жаль, так буває що люди сходяться при одних обставинах, а коли ці обставини змінюються то і відносини трансформуються. Тут вже вам вирішувати, чи залишати ці відносини але враховувати, що вас не підтримують так як можете підтримати ви, можна зробити спілкування більш поверхневим і не ділитися занадто особистим, раз така реакція. Так, зустрілись кави попили, провели час разом і розбіглися. Чим старша стаю, тим більше схиляюсь до таких відносин, бо заздрість іноді вилазить навіть від тих, від кого ніколи б не очікував.