Ms. Любмая жена• 04 октября 2023

Пізній токсикоз, хто стикався?

Токсикоз у другому-третьому триместрі. Лікар, що веде вагітність, патологій не бачить, аналізи і скринінги ніби в нормі. Але нудота постійна, от навіть заснути не дає. Нудить, паморочиться в голові. Всі необхідні вітаміни приймаю. В когось було таке?
Масяня Я• 04 октября 2023
А почему врач не выпишет таблетки от тошноты ?и лёжа разве не проходит тошнота?
автор Ms. Любмая жена • 04 октября 2023
Ответ дляМасяня Я
Нічого не виписала, каже що типу варіант норми. От замислююся, чи не варто змінити лікаря. Але порівнюючи з першою дійсно жахливою вагітністю, постійно на збереженні лежала, то ніби більш-менш. Може так і має бути?
Масяня Я• 04 октября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Хз. Я не беременна,но меня сильно скачивает в транспорте. Так вот,стоит прилечь и проходит тошнота обычно минут через 10. Я думала,что и при беременности лёжа проходит.
Пацака-задирака• 04 октября 2023
В мене з сьомого тижня і до самих родів не тільки нудота,блювота була. Якось навіть порахувала-54рази за добу. Думала не тільки шлунок,а і всі мозги виблюю. В пологовому всі люди як люди, селфі,фоточки,а я ледь жива, біля туалету ’діжурю’щоб поблювати.
автор Ms. Любмая жена • 04 октября 2023
Ответ дляПацака-задирака
А вам щось приписували, щоб це скоректувати, чи теж ’заспокоювали’, що це ніби норма? Я от переживаю, що це ознака якихось порушень. Маю причини, перше дитя з інвалідністю. Тому може й сама себе накручую, а може й ні -- хочу зрозуміти, чи буває такий стан нормою... Хоча при першій вагітності токсикозу ніякого не було, не нудило ні разу, але була постійно матка в тонусі, буквально з перших тижнів, увесь час лежала на збереженні. Зараз трохи інакше, а все одно страшно.
А шо сталося?• 04 октября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Извините пожалуйста можно узнать причину инвалидности? Родовая травма?
Если есть возможность проконсультируйтесь с другим врачом чтоб ничего не пропустить. И Вам психологически спокойнее будет.
автор Ms. Любмая жена • 04 октября 2023
Ответ дляА шо сталося?
Дякую, сама думаю шукати іншого лікаря, який буде вести вагітність. Краще перестрахуватися, ніж потім картати себе за недогляд.
В старшої дитини аутизм. Це не виявляється жодними пренатальними тестами чи діагностикою, аналізи в генетика теж нічого не показали в плані причин, просто спонтанна мутація генів. Тепер всього боюся, щоб не дай боже не повторилося щось подібне.
А шо сталося?• 04 октября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Метаболизм в норме ? Делали фемили или 23 эндми?
автор Ms. Любмая жена • 04 октября 2023
Ответ дляА шо сталося?
Ось про тести з другого речення вашого коментарю не знаю , можливо вони входили до аналізів, які здавала, але найменування незнайомі. Загалом здавала все стандартно -- скринінги першого і другого триместру так звані, аналіз на цукор, торч-інфекції. Це те, що пам´ятаю, все за призначенням лікаря. Все ніби в нормі, у неї зауважень немає. Каже, що я себе накручую через хворобу старшої дитини. Може й так, тут важко бути впевненою.
А шо сталося?• 04 октября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Это не анализ беременных. Это ДНК паспорт ребенка, для того чтоб понять нарушен обмен веществ или нет.
Вы измеряете давление? Анализ мочи сдавали свежий?
автор Ms. Любмая жена • 04 октября 2023
Ответ дляА шо сталося?
Сечу здаю регулярно, це ж ніби нормативи для всіх, хто спостерігається по вагітності. Тиск трошки понижений, але так завжди було.
А шо сталося?• 04 октября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
У меня преэклампсия была, тошнило из за давления повышенного.
Ваши переживания понятны, но как раз для успокоения лучше иметь мнение другого специалиста. Дай Бог чтоб всё было замечательно!
автор Ms. Любмая жена • 04 октября 2023
Ответ дляА шо сталося?
Дякую вам!
А шо сталося?• 04 октября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Дякую вам!
Шлях до зірок• 04 октября 2023
У меня так было и прошло сразу, как я перестала пить витамины