Щебетушка• 04 октября 2023
Власниця квартири заходить без попередження …
Донька знімає квартиру у знайомих. Зазвичай, господар попереджує про візит. Це коли потрібно зняти показники лічильників і взяти орендну плату. А вчора, як донька з чоловіком були на роботі, власниця прийшла , відкрила своїм ключем . Про це ні слова не повідомила, що вона там була. Донька дізналася від сусіда, який сказав , що та приходила до них. Чесно, я в шоці 😳. І справа не в тому, що може бути безлад, бо молода сімʼя , спішили на роботу, не склали речі, не помили посуд.. справа в тому, що це , навіть, якось не по совісті. Чи має вона законне право так робити? І головне ж, ніхто їй не скаже, бо за таку ціну вони квартиру не знімуть . Не хочуть сваритися
Тюрюнь_Тюнь• 04 октября 2023
Ответ дляКлептоманка
Где я написала, что жто порядочно ?
Я написала, что Вы предложили бредовую идею, это разные вещи.
что вас так триггернуло? вы тоже вуаеристка? любительница понаблюдать за чужой жизнью?
Ольга-f5e3• 04 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Я не шучу, я вполне серьезно)
чим людина повна тим і ділиться, так что свое дерьмо оставьте себе
Клептоманка• 04 октября 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Хватит бредить и додумывать.
Клептоманка• 04 октября 2023
Зайти- законно, но это ненормально.
Пусть Ваша молодёжь ищет новую квартиру.
ВсеЧетко• 04 октября 2023
Ответ дляВареничніца
Я в Польше и у меня такая я же ситуация э. Так еще и открывает дверь когда мы дома
А в договоре это прописано?
НеГолосую• 04 октября 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Дзвонить хозяйці і говорить:
Сусіди сказали, що ви вчора приходили.
Не бачили (називає якусь річ недешеву)?, бо лежала на комоді, а тепер не можемо знайти. Може ви кудись переклали?
Сусіди сказали, що ви вчора приходили.
А я б навпаки подзвонила і запитала чи немає ще у кого ключів, бо не можу знайти планшет чи ноутбук (не таке що могло загубитися просто на рівному місці), типу ж я не знаю що вона там швендяла і на неї не думаю, а вона хай потім переживає що я заяву напишу про зникнення, а вона там шастала
Позитивна• 04 октября 2023
По совісті - це спочатку доплатити господарю різницю між ринковою ціною, а далі вимагати ставитись до себе, по совісті.
Щось не спиться• 04 октября 2023
Ответ дляРегионщица
ну и правильно, а то посуду не моют, тараканов разводят, таких нужно контролировать
Когда хочется и баблишко и приключений, нос свой совать во все щели. Не все это будут терпеть.
НеГолосую• 04 октября 2023
насправді, без жартів, вихід тільки шукати нове житло, в мене таке було, і не зі знайомими, і за ринковою ціною, навіть мабуть вище ринкової, хазяйка квартири звикла що в неї оренда подобова і швендяла за кожним ’чихом’, поки мене не було, там три квартири поруч, постійно щось треба було то в одній, то в іншій, це пипець.
Впораюсь зі всим• 04 октября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Уважаемые форумчане, прошу быть активнее.
Автор с группой поддержки не могут сами тянуть тему. У них и других тем хватает.
Какой у вас ник чудесный..
НеГолосую• 04 октября 2023
Ответ дляПосле 18
Ну ви же самі написали, ціна нижче ринкової, це і є причиною, чому умови оренди будуть гірші за ринкові. Вже терпіть.
Ну хіба що натякнути, але навіть тоді власник не зобов´язаний прислухатися.
якщо власник бере гроші, то це вже оренда, скільки брати - то справа власника, якщо не було домовленості про такі відвідини, то вже не нормально, навіть якби вони безкоштовно їх туди пустили б
Щось не спиться• 04 октября 2023
10 років знімали будинки, квартири у Броварському р- ні, така поведенція там є нормою, приїхати, попити кави нашою, лишити чашки і поїхати, полазити по всіх кімнатах. Колись приїхали з роботи, а у прохідній кімнаті меблі, просто вигружені і доступ у нашу кімнату закрито, ми подзвонили запитати що нам робити, де спати, як пройти- сказала, якщо не подобається - на визід. І так всі, в них так заведено приходити, приїджати, відкривати своїм ключем, здавати безлад, а потім вимагати ремонт. Згадую Броварський р- н, як найжахливіший
Бяки-козяки• 04 октября 2023
Ответ дляВареничніца
Вы нелегально снимаете?
Всім шампаньського• 04 октября 2023
Особисто мені таке б не сподобалося і я б з´їхала.
У мене жила сім´я 5 років і за цей час я лише 1 раз була в квартирі, коли привезли бойлер. Фото лічильників скидали у вайбер, кошти за оренду на р/р.
ничевока• 04 октября 2023
пусть позвонит хозяйке и спросит, где можно найти местного участкового, а то вчера пропала дорогая цепочка из квартиры, но следов взлома нет и в гости к ним никто не приходил )))
120-120-120 (не худею)• 04 октября 2023
Ответ дляПосле 18
Ну як жити в хорошій доглянутій квартирі знайомих за символічні гроші, це найкраще. А як за це господиня зайде в квартиру без відома, вже найгірше.
Навіть якщо безплатно.
Це не міняє ступеню можливості заходити в квартиру при відсутності квартиронаймачів
personality• 04 октября 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Да. Это ее квартира. И если не убирать и не мыть посуду месяцами - потом ее очень долго и дорого привести в порядок. Иногда нужно ремонт делать.
Засранцы достали. Снимайте хлев и живите там.
Різницю між немитим посудом і речами на ліжку бачите? Нічого зробите ремонт як треба буде. А то як податки платити так нема дурних; а як 10 штук за однушку з сервантом, так всі бізнесмени мамкини
Люблю ВалЄру• 04 октября 2023
Я би написала этой хозяйке, что есть вопрос относительно смены замка. Потому что соседи сказали, что в квартиру кто-то заходил,видимо у кого-то есть еще ключи и вы переживаете.
Люблю ВалЄру• 04 октября 2023
Ответ дляПозитивна
Только будет риск, что нормальные съедут, заедут по рыночной стоимости другие, а потом все загажено, разбито и съехали со всей техникой)
Дадосвидания• 04 октября 2023
Ответ дляЩебетушка
Тобто, в гостях господар має право поритися у речах гостей?
Нет,Вы оплачиваете коммуналку +5 тыс,а не просто за коммуналку живёте типа ’присмотреть’.У нас,к сожалению,не понимают,если ты сдал жилье,то оно на это время не твое.Никто же не шастает из арендодателей по ювелирным магазинам,площадь для которых сдали в аренду...
Твоя подружайка• 04 октября 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Дзвонить хозяйці і говорить:
Сусіди сказали, що ви вчора приходили.
У нас також сусідка так заперлась, робили ремонт, майстер, щось там робив у дальній кімнаті, вона зайшла, пройшла через всю квартиру до майстра і розказує що їй там щось потрібно теж зробити, а майстер потім їй на виході, тут в мене лежав дорога викрутка, вона очі вилупила на нього, а він настирно так мол показуй кармани, вона розгубилась, почервоніла , і він тоді сказав що ось так заходити не дуже чемно, можуть бути погані наслідки
Люблю ХОЛОСТЯКА• 04 октября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Моя хозяйка пришла в мое отсутствие, я спешно собиралась в командировку и валялись вещи. Она устроила скандал и выгнала, не отдав залог. Прожила я там 2 месяца и подумала, что это такая схема хозяйки
які все таки є неадекватні власники…
я якось знімала квартиру а через стінку жив власник. завжди завчасно домовлявся коли можна прийти за оплатою. за ним йшов його кіт і власник питав в нас чи можна щоб кіт зайшов. повага особистого простору.
а одного разу я терміново поїхала у відрядження і не могла згадати чи виключила фумігатор. попросила власника зайти. в спальні був бардак, бо збиралась швидко. взагалі нічого не сказав.
за півтора роки не було жодних нарікань ні на нас ні на власника.
але я при зйомі дивилась ще на власника, вони свою неадекватність поверхнево вже при зустрічі показують (тон, манери)
Вишня на торті• 04 октября 2023
Ответ дляpersonality
Якщо б всі платили податки, то варіантів пожити за комунальні та мінімальну плату просто не існувало б
Подруга до війни здавала за 13 тис у Києві, податки сплачувала. Дівчинка з Донецька живе.
Після початку війни 5 міс взагалі не брала кошти, зараз бере 5 тис + комуналка
Які податки тут?
Повелитель бітка• 04 октября 2023
Ответ дляЩебетушка
У нас в місті дорогі квартири
Если квартиры дорогие и снять другую не можете, значит терпите. Конечно, плохо, что хозяйка так делает, но может она считает, что вы не чужие, а знакомые. А за свое имущество переживает.
Повелитель бітка• 04 октября 2023
Ответ дляЩебетушка
А она рылась? Или если бы не сосед, то и не поняли, что кто-то был?
Пишу вірші, дорого• 04 октября 2023
Автор, поменяйте сердцевину замка.
Если хозяйка позвонит с претензией - очень удивитесь почему она без вас заходит в квартиру.
Вишня на торті• 04 октября 2023
Ответ дляdreamsunny
А Ви можете довести до господарка рилася у речах? Чи це тільки у вашій уяві?
Зайшла у свою квартиру - це не злочин. Вона власниця.
А можливо ваша донька не відповідала на дзвінки, не надавала показники лічильників. Вот власниця і прийшла.
Якщо щось зникло, то звертайтеся до поліції, хай шукають винуватих.
Зайти все ж не правильно
Вареничніца• 04 октября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Вы нелегально снимаете?
Легально конечно. Официальный договор. Собственник поляк.
Повелитель бітка• 04 октября 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Если сдали в аренду, то на это время это жильё арендатора, а не владельца. Не имеет права сама заходить.
У меня жили три месяца протеже знакомой. На звонки не отвечали, дверь не открывали. В результате съехали , ничего не заплатив.