Щебетушка• 04 октября 2023

Власниця квартири заходить без попередження …

Донька знімає квартиру у знайомих. Зазвичай, господар попереджує про візит. Це коли потрібно зняти показники лічильників і взяти орендну плату. А вчора, як донька з чоловіком були на роботі, власниця прийшла , відкрила своїм ключем . Про це ні слова не повідомила, що вона там була. Донька дізналася від сусіда, який сказав , що та приходила до них. Чесно, я в шоці 😳. І справа не в тому, що може бути безлад, бо молода сімʼя , спішили на роботу, не склали речі, не помили посуд.. справа в тому, що це , навіть, якось не по совісті. Чи має вона законне право так робити? І головне ж, ніхто їй не скаже, бо за таку ціну вони квартиру не знімуть . Не хочуть сваритися
Я Вас не боюся• 04 октября 2023
Нет, устроить скандал

Вчителька з мікрорайону• 04 октября 2023
Ні, вона немає права так вчиняти. Тільки за попередженням.
КошкинДом• 04 октября 2023
В полицию заяву катайте, и ищите что украла.
Глаза_в_3_карата• 04 октября 2023
Не снимайте квартиру у знакомых.
Регионщица• 04 октября 2023
ну и правильно, а то посуду не моют, тараканов разводят, таких нужно контролировать
Фляшка на трьох• 04 октября 2023
Моя хозяйка пришла в мое отсутствие, я спешно собиралась в командировку и валялись вещи. Она устроила скандал и выгнала, не отдав залог. Прожила я там 2 месяца и подумала, что это такая схема хозяйки
ЗабежАЛОЧКА• 04 октября 2023
Если так то конечно это недопустимо, возможно она подошла к квартире и снимала показатели электрики и ушла и сосед это увидел, я когда-то так делала, не заходя в квартиру, счетчик в общем коридоре

КошкинДом• 04 октября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
А вы схавали, молодец хозяйка 🔥
автор Щебетушка • 04 октября 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Не снимайте квартиру у знакомых.
Але у нас в місті просто нема нормального житла. А їхні діти поїхали в Канаду, вони нам запропонували приглянути за квартирою за мінімальну оренду
автор Щебетушка • 04 октября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ні, вона з квартири виходила
Скіфська пектораль• 04 октября 2023
Ответ дляЩебетушка
Дзвонить хозяйці і говорить:
Сусіди сказали, що ви вчора приходили.
Не бачили (називає якусь річ недешеву)?, бо лежала на комоді, а тепер не можемо знайти. Може ви кудись переклали?
автор Щебетушка • 04 октября 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Дзвонить хозяйці і говорить:
Сусіди сказали, що ви вчора приходили.
😂
Скіфська пектораль• 04 октября 2023
Ответ дляЩебетушка
😂
Ми так робили.
Допомогло.
После 18• 04 октября 2023
Ну ви же самі написали, ціна нижче ринкової, це і є причиною, чому умови оренди будуть гірші за ринкові. Вже терпіть.
Ну хіба що натякнути, але навіть тоді власник не зобов´язаний прислухатися.
После 18• 04 октября 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Дзвонить хозяйці і говорить:
Сусіди сказали, що ви вчора приходили.
А господиня говорить: ласкаво просимо на вихід, дорогенькі.
ПрипоРошенная• 04 октября 2023
Уважаемые форумчане, прошу быть активнее.
Автор с группой поддержки не могут сами тянуть тему. У них и других тем хватает.
Фізик-ядерщик заочно• 04 октября 2023
Попереджує її,що це не прийнято,не доходить,то шукає інший зйом.Проблем з цим зараз нема
автор Щебетушка • 04 октября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Це ви в якому сенсі написали?
Знаю бакси• 04 октября 2023
Ответ дляЩебетушка
Ну то якщо знайомі та за мінімальну оренду - то нехай терплять. Не подобається - шукайте нове житло.

автор Щебетушка • 04 октября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
У нас є з цим проблеми , місто перенаселене переселенцями
Глаза_в_3_карата• 04 октября 2023
Ответ дляЩебетушка
Это хуже всего. Они же себя считают вправе прийти к себе домой, ашотакова, так сказать.
ВільнаНазавжди• 04 октября 2023
Хуже всего иметь дело со знакомыми. На голову садятся, переходят границы
ОбережнаЯ• 04 октября 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Дзвонить хозяйці і говорить:
Сусіди сказали, що ви вчора приходили.
І паралельно шукають нове житло)
Тюрюнь_Тюнь• 04 октября 2023
Ответ дляРегионщица
только ровно до тех пор, пока арендаторы не заявят в полицию о том, что в квартире пропали 100 тыс долларов и тогда все будет выглядеть несколько иначе
После 18• 04 октября 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Ну як жити в хорошій доглянутій квартирі знайомих за символічні гроші, це найкраще. А як за це господиня зайде в квартиру без відома, вже найгірше.
КошкинДом• 04 октября 2023
По этому мы и живём в параше, у людей воруют, прямо нарушают закон - а они хвосты прижимают и тикают, а другие ссыкухи говорят - терпите
Точно так же местные советчицы и окупают квартиры, за 5 лет.
Как говорится, без лоха и жизнь плоха
Капризуля• 04 октября 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Не снимайте квартиру у знакомых.
Много плюсов. И вообще дела иметь лучше с чужими
Скіфська пектораль• 04 октября 2023
Ответ дляПосле 18
То терпіти
Потім ще прийде, і ще
Скіфська пектораль• 04 октября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
І паралельно шукають нове житло)
Вибір є
Терпіти або шукати. Буде стимул більше заробити, тим паче молоді ще
Не будь КакСвета• 04 октября 2023
У меня также корга заходит в комнату без моего ведома.ТЕПЕРЬ выгоняет,потому что я работаю и у меня работа на 7 утра,в 5 встаю