Колдунья-вещунья• 04 октября 2023

Дитячі майданчики

Добрий день, мами! Скажіть будь ласка як би ви реагували на такі ситуації коли вашу дитину (дівчинку , майже 3 роки) не пускають на дитячу горку інші старші діти (5-7 років )?
Дитина спокійна, скромна , і в силу свого віку не дасть відпору , на слова «ухаді атсюда» «тебе сюда нє можна» , батьки цих дітей звісно за ними не ходять по пʼятам вже і не чують, або коли мама поруч і каже пропусти дівчинку, то дитина і свою маму не слухає
Це звісно не так часто трапляється, бувають і нормальні діти , але так напружує , цікаво це всі діти такі в цьому віці чи що? Чи їх просто не виховали батьки?
Або ще коли дівчатка старші 4-5 років моїй дитині якій нема 3 , кажуть в мене кращі лосінки в мене краща дитяча коляска і заколочки і так далі
Чи це тільки зі мною такі ситуації трапляються цікаво?
Почемучка• 04 октября 2023
скажите им что площадка для всех и все могут тут быть

Яичница с беконом• 04 октября 2023
Ваша дитина теж не застрахована від того, щоб потім таке говорити.
Ваша дитина ж не сама гуляє. Достатньо сказати: дівчата, не треба нікого проганяти, це ж майданчик для всіх. Проблема виїденого яйця не варта.
Кокосиха• 04 октября 2023
Щось ви дуже емоційно реагуєте на ці дріб´язкові ситуації.Ви ще не такого побачите. То квіточки. Ще буде садок, школа.. Тому поменше звертайте увагу. Усі різні, чекати чогось від інших втрачений час та нерви.
4есотка• 04 октября 2023
С одной стороны - если дети облюбовали уголок для игры то да, они часто могут не пускать тех, кто (по их мнению) мешать будет. Даже если просто мимо прошёл и скатился с той горки. Это частое явление на площадках.
С другой - Вы, со своей стороны, вполне можете напомнить что площадка общая, горки/качели общие. И пользуются ими все, по очереди.

Но, опять же, если Вы привели малыша на откровенно взрослую площадку... то это не особо хорошо. Старшим малыш мешает, самому малышу там опасно.
А я с Рио-де-Житомира!• 04 октября 2023
Шось подібне трапляється з усіма, але не всі на цьому зациклюються. Ми коли йшли додому з майданчику я запитувала що вона думає з приводу даної ситуації і пояснювала що в таких ситуаціях робити. А тут все як у дорослому житті. Якщо коротко, іноді дебілів краще обходити стороною, а іноді настояти на своєму.
Василина Семеніч• 04 октября 2023
Может действительно не место на горке ребенку, которому еще нет 3 лет в то время, когда там гарцует компания здоровенных семилеток. Покатайте дочку на любой другой качельке.
Lady Luck 99• 04 октября 2023
Треш.. Я не помню такого, дочери 13. Вроде не было таких инцидентов, как-то дружны дети были

автор Колдунья-вещунья • 04 октября 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Ситуація була така, не гарцювали , а просто стояли і не пускали
І як не пускати коли завжди можна було , а тут ні після того як якась пятилєтка сказала тобі сюди не можна? Щоб дитина себе почувала гіршою за них йти на качельку? Бо їй якась невідома дитина сказала тобі нельзя
Коли там дійсно гарцюють я пояснюю давай почекаємо там зараз дорослі діти бігають , а тут нічого не предвіщало
Козачка• 04 октября 2023
завжди поважаю інших дітей. ну як я можу заборонити іншій дівчинці хвастатися своїми лосінками?))) якшо я бачу, шо моїй дитині некомфортно саме в тому місці, то ми просто йшли в інше місце. при чому я ніколи не бубоніла ’пішли звідси, дівчата погані і т.д.) я завжди вчу своїх дітей шо кожен має право на власну думку.
Козачка• 04 октября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
для мам менших за віком дітей чомусь старші на 2-3 роки діти автоматично стають ’дибілами’
Der_Natali• 04 октября 2023
Моїй 4.І сама так каже і від інших чує.Я просто пояснюю що майданчик це місце загальне,для всіх діток.То ж пропусти або йди на іншу гірку/карусель. А про красиві/некрасиві речі...Я пояснюю доні що головне аби подобалось їй. А не іншим .
Ответ дляКозачка
😂
Ответ дляКозачка
У нас коли кажу пішли звідси, не хоче йти , ото слухає мовчки чи їй подобається не зрозуміло, але мамі звісно ні)
Наслухається ще сама хоч би такою не стала
Василина Семеніч• 04 октября 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ну тогда сказать девочкам, что площадка общая. Со мной чужие детишки никогда не спорят. На ровном месте не придалбываюсь, всегда с ними вежлива, и конечно, надо за таким маленьким ребенком ходить по пятам.
Козачка• 04 октября 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
ну то нехай слухає) це життєвий досвід, це теж потрібно. не думаю, шо ваша дитина в цей час переживає якісь страждання) це більше мами переживають)
Ответ дляКозачка
За мам це точно, дякую вам 😁
Тато також каже поки вона тобі нічого не говорить за це то не вмішуйся
А якщо скаже то поясни що це не так, та дівчина ще дитина і сама не розуміє
А я с Рио-де-Житомира!• 04 октября 2023
Ответ дляКозачка
Не автоматично. Ви побачили те, що хотіли побачити. Тим більше, що моїй дитині вже давно не 2 роки.
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Дійсно кожен побачив те що хотів , головне я вас зрозуміла і згодна з вами)))
БоХатая• 04 октября 2023
Я в таких випадках нагадувала дітям, що майданчик для всіх і малюк теж хоче кататися. Жодного разу не було, щоб діти не зреагували.
Щодо лосінок історій не було. У мене хлопчик, якось вони так не вихвалялися)

Ответ дляКозачка
Не автоматично стають дибілами, просто треба ж пояснювали дітям елементарні речі
Є діти цього віку дуже виховані
А є дикуни , вибачте
ZhukOlena• 04 октября 2023
Теж таке було, і зараз іноді трапляється. Захищайте свою дитину. Коли її проганяють старші, я вступаюсь ’ Чому ви її проганяєте? Це спільний майданчик, вона може тут гратися так само, як і ви!’. Одного разу навіть якесь дитя плюнуло на мою дитину. Тут вже я пішла розбиратися до її мами.
Ответ дляZhukOlena
Боже , співчуваю вам, як жалко свою дитину мамі
Які тільки не бувають діти
Я думаю в тієї дитини і мама така ж
ZhukOlena• 04 октября 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Які тільки не бувають діти
Я думаю в тієї дитини і мама така ж
Та не треба співчувати. Просто діти чим далі, тим жорстокіші. Тому не треба боятися захищати свою дитину, бо окрім батьків вона нікому не цікава. І так само вчіть її самостійно постояти за себе
Козачка• 04 октября 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Є діти цього віку дуже виховані
А є дикуни , вибачте
я постійно наблюдаю сварки таких мам менших і старших дітей. так от, мами менших бубочок постійно кричать ’заберіть свого лба здорового, бо він сильно бігає і моя бубочка може впасти’. при чому мова йде зазвичай про дітей старших на 2-3 роки. так от, вони теж діти і не зобов´язані ходити помаленьку бо ваша квіточка там товчеться. або ведіть на майданчик для таких бубочок, або лізьте разом з ним і охороняйте шоб ніхто не зачепив. а то самі повсідаються на лавках мамаші і ляси точать, а дітям старшим вже й побігати не можна.
Джонсонюк• 04 октября 2023
Ответ дляКозачка
Я говорю таким дітям, щоб відійшли і не заважали іншим. Вони, звичайно, відходять, але коли дорослі не втручаються, то довго так сидять видєлуються ( сама спостерігала).
Ой, це не вам було, а автору
dahashutka19• 04 октября 2023
Когда не пускают , я громко говорю ’ скажи деткам, что это общая площадка и тут играют все дети ’. В принципе всегда действует. Либо подхожу и прошу малышей пропустить её. Дочке тоже 3