Кастрюлька• 04 октября 2023

Подарунок директору

Нас в офісі 3 людей. 2 мають зарплату 30000 і я маю 15000. За рік роботи мені зі скрипом за рік роботи підняли на 1000. Вони хочуть купити на дн шефу глобус для алкоголю за 3000, тобто з 1000 від кожного. Бо він нам на дн подарував по 2000. І що? Він директор, я простий офіс менеджер. Я сказала, що готова на 300 грн. Я права?
Червона ікорка• 04 октября 2023
да

Червона ікорка• 04 октября 2023
но скажу как директор, которой дарили такой глобус. это х..я, а не подарок. абсолютно ненужная, непрактичная и весьма пошлая вещь
Скажений гудзик• 04 октября 2023
Купите ему бутылку, зачем этот жлобский глобус.
Муркамурковна• 04 октября 2023
Ви молодець!
автор Кастрюлька • 04 октября 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Я б теж не дарувала. Але ті багаті діти думають інакше)))
Советничаю тут• 04 октября 2023
бутылка хорошего алкоголя стоит так же и еще дороже
Червона ікорка• 04 октября 2023
Ответ дляКастрюлька
это дурновкусие

Простецкая• 04 октября 2023
Офіс-менеджер не має в цьому приймати участь. Ви можете спокійно відмовитись.
автор Кастрюлька • 04 октября 2023
Ответ дляПростецкая
Я можу дати 300, а решту нехай докладають
Белая и пушистая• 04 октября 2023
Ответ дляКастрюлька
Нічого не давайте. Вчіть віршик. Такого точно ніхто не подарує
Ниф_ниф• 04 октября 2023
Ответ дляПростецкая
А в отриманні подарунка для себе приймала)
На рівні з усіма
Простецкая• 04 октября 2023
Ответ дляНиф_ниф
На рівні з усіма
Річ в тому, що директор з секретарем не на одному рівні. Тільки в наших офісах такий колгосп.