ОноВамнадо• 05 октября 2023
Удаление волос девочке - подростку
У дочки 12 лет есть волосы над верхней губой, начинает комплексовать по этому поводу, просит убрать,я "за", но не знаю пока чем, электроэпиляцию не осилит, почитала тут про воск и шугаринг - непонятно + как поняла нужно мастера хорошего искать и не так это безболезненно. Кто сталкивался с таким, какой метод таки подобрали?
Спасибо
Сито для думок• 05 октября 2023
Послухаю, те саме в дочки 11 років. Купувала фарбу і освітлювала, але обережно треба, щоб не спровокувати подразнення
Папобус• 05 октября 2023
В салон нормальний, це ж не складна процедура, трохи боляче тільки перші рази.
На цю зону частіше роблять воском.
Підросте - можна зробити лазер ( якби можна і зараз почати, але гормони ще скачуть, не такий стабільний ефект буде.
В салон поведіть в п´ятницю ввечері або суботу зранку, щоб невелике подразнення, якщо буде, пройшло до понеділка.
На цю зону частіше роблять воском.
Сито для думок• 05 октября 2023
Мене воск більше лякає тим, що як почав то регулярно треба, плюс вростання. А лазер ще рано
CrazyZosyasa• 05 октября 2023
я дочку 11 років з такою ж проблемою повела в лазерхауаз, там є лазерна епіляція пушкового волосся. Результат дуже подобається
ОноВамнадо
• 05 октября 2023
Ответ дляCrazyZosyasa
а вона норм витримала? бо в мене також було волосся, але не в такому об´ємі як у доньки, то я років 10 тому пробувала лазер, а потім таки декілька років електро. Електро вона точно не потягне, надто чутлива, а лазер хз - можливо зараз нові і норм по відчуттям
CrazyZosyasa• 05 октября 2023
Ответ дляОноВамнадо
перший раз було неприємно. А потім нормально.