Даксо• 05 октября 2023
Жителі Москва Сіті: "Жилиє апартамєнти нє бамбят, бамбят толька канкрєтниє двє"
У ролику про офісні центри московський блогер Варламов торкнувся теми атаки дронів на так зване "Москва Сіті". Дуже цікаво послухати пісцевих жителів. Тільки увага: крінж максимальний.
По таймкоду (59:30):
Ответ дляFilomena
Щойно прочитала.
Що це за магазин, що людей так багато?
Гуманітарку видавали?
Скотству не має меж.
Що це за магазин, що людей так багато?
Гуманітарку видавали?
Скотству не має меж.
а ось і відповідь
За інформацією ЗМІ, у кафе в селі Гроза на Харківщині проходив поминальний обід, саме тому в місці зібралась така велика кількість людей.