miya ya• 04 октября 2023

Куди пропав Кім?

ЛенаА• 04 октября 2023
А куда он пропал? Сегодня с ним видео со школьными автобусами для Снегиревской громады на канале в телеграмме
LudaSHS• 04 октября 2023
Як це
От
https://t.me/mykolaivskaODA/6472
автор miya ya • 04 октября 2023
Дякую.Подобається він мені.
lilyD• 04 октября 2023
Бабло пилить, все з ним ок
https://nashigroshi.org/2023/10/04/mil-iardnyy-roz...
Тут деталі
автор miya ya • 04 октября 2023
Ответ дляlilyD
Бабло пилить, все з ним ок
Тут деталі
Шо тоже зрада?
lilyD• 04 октября 2023
Ответ дляmiya ya
Шо тоже зрада?
Ну ви ж людина письменна?
Розберетеся з текстом і цифрами?
автор miya ya • 04 октября 2023
Ответ дляlilyD
Ну ви ж людина письменна?
Розберетеся з текстом і цифрами?
«Перше, коли виготовлявся проєкт, бралися прайсові ціни заводів-виробників. На сьогодні жодна копійка не витрачена. Ні на придбання труб, ні на виконання робіт.

Друге, наразі проходить стадія оформлення дозвільних документів на виконання робіт. При закупівлі труб враховуватиметься співвідношення ціна – якість – терміни поставки.
Ціна буде нижчою. На скільки? Це буде відомо після того, як підрядники запропонують підтверджуючи документи на вартість труби та узгодять із замовником вартість придбання.
Дякую всім за увагу до процесів, які у нас відбуваються. Все буде максимально прозоро», – запевняє Кім