Не любовница• 05 октября 2023
Дівчата порадьте, будь ласка, як вивести запах поту з спортивного одягу.
Купити новий - не варіант, донька грає за клуб, їм видали 1 комплект на рік. Матчі майже щотижня.
Не любовница
• 05 октября 2023
Ответ дляЧесно брешу
Дезодорант купите.
Це не відповідь на питання, яке я поставила.
Фляшка на трьох• 05 октября 2023
Ответ дляНе любовница
А стирать пробовали?
Чесно брешу• 05 октября 2023
Ответ дляНе любовница
Стирка не помогает?
Усміхайлик• 05 октября 2023
Ще жодного разу такого не було, щоб прання не відіпрало запах поту! Просто не нюхайте, а поперіть, бо підлітки часто своїм рідним батькам смердять .
Сердючка• 05 октября 2023
Ответ дляУсміхайлик
Моя теж тренується, форму перу після кожного заняття, нічого не смердить після цього. А який склад тканини?
ЯниЯ• 05 октября 2023
Ответ дляУсміхайлик
А у меня было. Причем именно со спортивными вещами из синтетики. После любой обработки оставался этот душок.
Не любовница
• 05 октября 2023
Ответ дляСердючка
Поліестр
Правильно_Валерчик• 05 октября 2023
Кислородный порошок и сода прям в барабан. Говорю как мама спортсмена, но стирка после каждого соревнования или трени.
Сердючка• 05 октября 2023
Ответ дляНе любовница
Поліестр
Дивно. Але з поліестеру і легше буде вивести запах. Хлопок довелося б викинути. Спробуйте соду, вона добре усуває запах поту.
Тільки не в кіпятку, бо «заварите» сморід назавжди)
Вероятненько• 05 октября 2023
Сейчас перволь новый вышел,голубого цвета,спец для освежения спорт одежды,пахнет реально свежестью ,мне понравился