Доль Чекомбана• 05 октября 2023

Мене зараз розірве на шматки

Сплакалася сама не знаю чому. Чоловіку півтора роки тому поставили стент в серці. Постійно на таблетках. І тут випадково проїжджаючи поруч, побачила, що він палить. А сигарети- це смерть для судин.Вдома почала розмову, він сприйняв вштики, мовляв- те не можна, те не можна, не їж того, алкоголь ні, сигарети ні. Посварилися жахливо, я кричала, що він не думає ні про себе, ні про мене, ні про дітей, він кричав, що я істеричка. Важко на душі, адже єдиною, хто стояв перед операційною була я, діти вдома дуже хвилювалися. Тема так, понити
Чай не пью, только кофе• 05 октября 2023
Ну что ж…х** ваш муж
Сокодавка ще та• 05 октября 2023
Кто не курит и не пьет тот здоровеньким помрет
Удальонка• 05 октября 2023
Знакомая с какой-то штукой в сердце, не уверена что именно, но инвалидность дали. Курит как паровоз уже лет десять росте операции.
Новопоштинская• 05 октября 2023
Не робіть з цього трагедію, ви не знаєте, як важко жити в постійному обмеженні
МадамОхмури• 05 октября 2023
Автор, волноваться от таких ссор и ваших криков ему вреднее. Он взрослый, вы не мама ему, чтоб воспитывать.
Мой_ужин• 05 октября 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Чушь
Мальчун-задирун• 05 октября 2023
Чомусь здався коментар, де одна жінка слідкувала за харчуванням чоловіка, готувала все, щоб здоров´я не погіршилось, а він звинувачував її, що і поїсти не може смачно. Одружився на іншій, а та не носилася з ним, як з писаною торбою і він загнувся.
МадамОхмури• 05 октября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Зато как пожил! И не факт, что не помер бы в том же возрасте с первой женой и вечными огрничениями
Советчица Года• 05 октября 2023
Мій навіть бачив, як у лікарні чуваку ампутували ноги через проблеми з судинами (батько чоловіка лежав тоді у лікарні після такої самої операції, але через діабет) - не доходить (((
Деловитая• 05 октября 2023
Автор, він дорослий. Ви його не встановлювали. Я розумію ваше обурення, але ви своїх мізків людині не вставите. Відпустіть трохи віжжі
Вимагаю спілкування• 05 октября 2023
Від вашої істерики йому не краще. Він доросла людина. Знайомому поставили 8 стентів, а до цього він не курив років 15. Немає там прямої залежності. А жінкам, які ніколи не курили чому стенти ставлять?
Пиу!Пиу!• 05 октября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Даже детектив есть такой) Закормила эклерами и затр@хала - умер от любви, а жена с любовником потом в теплые края))
автор Доль Чекомбана • 05 октября 2023
Ответ дляНовопоштинская
Обмеження не є аж такими великими. Він свідомо робить те, що йому шкодить. Так, я псіхую, бо люблю його і хвилююся, крім того повторна госпіталізація( не дай Бог) крім шкоди його здоров‘ю( це звісно, головне), це ще й значні фінансові витрати,які будуть на мені
Вредняжка• 05 октября 2023
Розумію вас. Але тільки сама людина повинна усвідомити і забути цю звичку. Можливо він тільки раз закурив, але все одно безвідповідально.
автор Доль Чекомбана • 05 октября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Я теж як дурна на тій куні- щоб корисно і смачно(
Намазюкана нішою• 05 октября 2023
10 лет назад муж переболел туберкулёзом (точнее диагноз- специфическая пневмония, но врач с огромным опытом сказал, что это самый настоящий туберкулёз). Врачи категорически запретили курить. И что вы думаете? Бросил? Нет! Так и курит, как и раньше пачку в день. Как я не упрашивала, истерила, ругалась, вплоть до развода нет и всё! Каждые пол года делает флюорографию и каждый раз для меня это ужас! Боюсь, что будет повторение истории. Мы тогда такой ужас испытали, когда у обычного человека из благополучной семьи в следствии недолеченной пневмонии (о которой мы не знали) вышел туберкулёз. Когда в посёлке все ныкались от моей семьи, как от ’чесоточников’ каких-то!
Пиу!Пиу!• 05 октября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Автор, я вас понимаю, но тут вариант один - забить(( Увы, но это так. Я с бм так психовала и нервничала за него, что себе только здоровье подорвала.
Сокодавка ще та• 05 октября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Куні. Дуже смачно
долой_лама• 05 октября 2023
Ответ дляНовопоштинская
100%
Пиу!Пиу!• 05 октября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Опечатка по Фрейду)) Автор, не выготавливайте. Без фанатизма..Не оценит никто и спасибо не скажет( Вы для него плохой коп..
Глас_Народа• 05 октября 2023
понимаю ваши переживания, и понимаю, что курить вашему мужу тяжело бросить. У меня свекр - два паховых шунтирования, прибор стоит в сердце и к нему спец. прибор аккумулятор к нему 4 кг. Но моего папаню даже с этим прибором свекровь на пасеке с любовницей (пчеловодкой) словила)), мужчины... они с другой планеты, они непредсказуемы. Мой свекр на прошлой неделе умирал не по детски, а сегодня в автоклавах тушенку хлопцам з ВСУ варит, вот буду с ним до утра сидеть... караулить его сердце....и ничего ему не скажешь, будет злиться...
автор Доль Чекомбана • 05 октября 2023
Ответ дляМадамОхмури
Так, я це розумію. Він доросла людина, мав би це розуміти сам. Мене вбиває така поведінка- я роблю що хочу, а як зі мною щось станеться- мені вже буде байдуже, а ви живіть як хочете. Діти його дуже люблять, невже заради них не можна кинути палити
автор Доль Чекомбана • 05 октября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Я це розумію, але йому лише 42. Кардіохірург сказав, що є ще як мінімум 4 місця, які потребуватимуть стентування. А сигарети є дуже шкідливими для судин, від них ситуація точно не покращиться
автор Доль Чекомбана • 05 октября 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Куні. Дуже смачно
Помилка)
Вимагаю спілкування• 05 октября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Ви праві. Але він сам повинен це усвідомити. Просто не істеріть, не кричіть, йому нервувати теж не потрібно. Чому не стентували зразу? Не затягуйте з цим.
Святатабожа• 05 октября 2023
Плюньте, а то себя загоните! Мой дед после инсульта встал и закурил, хотя предупреждали и просили! Упал, забрала скорая, 2 дня реанимации и все.
Больно, очень! Но что поделать, свои мозги не вставишь….
Забрызжу ядом• 05 октября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Ото запропонуйте йому цей варіант, що в одруковці замість паління)
автор Доль Чекомбана • 05 октября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Лікар пояснив, що ще немає відсотку забиття судин для стентування, коли необхідне стентування.Їх просто так не ставлять наперед, все ж чужорідне тіло
Вимагаю спілкування• 05 октября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Зрозуміло. Ви так написали, що я подумала що вже потрібно. Звісно, це не профілактика.
Пиу!Пиу!• 05 октября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Я вам такую вещь скажу. Понимаю, что вы нервничаете и это не шутки. Но смотрите, он в домике в позиции ребенка и эгоистично решил, что привычка ему дороже всего остального. Человек не боится,’ай, пронесет, ничего страшного’ и т.д. Или такое отношение по жизни. Вы же заработаете себе по меньшей мере невроз. А еще пока вы искренне за него переживаете и не спите ночами, он на этой всей энергии живет, питается. Мужчины как вампиры, сейчас тапками закидают, но это так.