Сиреневая цапля• 05 октября 2023

В когось кіт ходить на унітаз?

Як ви його навчили?
Баба Йога• 05 октября 2023
Сусіди з малесенького привчали по якихось відео з ютубу. Реально круто )
ВсеЧетко• 05 октября 2023
Одного знаю у знакомых, как учили не в курсе. Смывать сам не может
Черпак_для_фантазий• 05 октября 2023
Я б теж хотіла, але не люблю,щоб кришка унітазу була відчинена
Суцільна зрада• 05 октября 2023
У сусідки ходить але то все бризкається на стінку поруч, вона там приставила якусь заслонку але ж сеча😬
KROX@• 05 октября 2023
Ні, мої всі в кошачий туалет ходять. Знаю, що є там якісь спеціальні накладки на унітаз, щоб звикали. Я б переживала, що в унітаз звалиться і черга в туалет була б більшою. Плюс це ж постійно його відкритим потрібно тримати.
ХаДиДиШь• 05 октября 2023
Не поверите , не приучали - он сам. Был маленьким котенком конда подобрали . Он видел куда ходим мы. Потом смотрю он туда пытается запрыгнуть … подрос запрыгнул понюхал и сам сделал свои дела. Так и делал все 18 лет жизни простой дворовой кот
Пупуговка• 05 октября 2023
я скажу так, мой кот (16 лет) когда то ходил на унитаз, сам так решил, давно дело - ’сидушка’ была такая мягкая, потом мы сделали ремонт и он пересел на биде)) Ну а потом он там спать начал, и я его гонять стала, утром стоять за ним в очереди не очень((( так что его горшок стоит рядом.
ГоловнаЯ• 05 октября 2023
Наш почав ходити в злив в ванній. Не сказати, що я в захваті, але економія на сілікогелі суттєва.
автор Сиреневая цапля • 05 октября 2023
Ответ дляПупуговка
Який класний, в мене малий 4 міс, розумний кіт, все розуміє, ходить нюхає кришку, але поки ніяк. Піду шукати відео
автор Сиреневая цапля • 05 октября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
І ми взяли звичайного дворнягу, бачу, що проявляє інтерес. Буду займатися цим
автор Сиреневая цапля • 05 октября 2023
Ответ дляГоловнаЯ
А ті какашки потім як збирати з ванної?
ГоловнаЯ• 05 октября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
А ті какашки потім як збирати з ванної?
Не уточнила - в злив ходить тільки ’по маленькому’, має ще 2 лотки з наповнювачем в квартирі.
автор Сиреневая цапля • 05 октября 2023
Скажіть будь- ласка, я кота двічі вакцинувала, прогнали від паразитів, все, як ветеринар радив. Кіт лише в квартирі, не гуляє, прийшла знайома, почала охати, що можна все одно заразитися токсопсалмозом. Хіба це можливо? Кіт вулиці не бачив. Туалет чищу щодня, одягаю перчатки, мию руки.
Мания-Величия• 05 октября 2023
У моєї мами і бабусі кішка сама навчилася. Мама тоді була неодружена, жила разом із батьками у приватному будинку з каналізацією. До самої смерті згадувала ту кішку, яка вона була розумна і класна.
автор Сиреневая цапля • 05 октября 2023
Ответ дляМания-Величия
Він розуміє, що я говорю. Їсти - біжить, йди сюди - шукає мене і заглядає в очі. Тому і почала думати, що саме його реалтно навчити
Мания-Величия• 05 октября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Яка бубочка у вас. Дайте фотку)