Повітруля• 06 октября 2023
Определяет ли нас наша работа?
Например если ты бухгалтер или доктор - то сидишь в мягком кресле и чувствуешь себя соответственным образом. А если ты кассир в супермаркете, или официантка то и по жизни себя чувствуешь меньше стоящей нежели другие, вышеупомянутые. Соответственно характер изменяется, подстраиваясь под реалии жизни. Ибо те кто выше - смотрят на тебя свысока и стучат по голове при каждом удобном случае, непроминая случая упомянуть кто ты и чего стоишь, пусть и зачастую все это завуалированным текстом. А кто то из родственников ближайших ещё и поддакивает - " ты что ждёшь пока тебе прямым текстом скажут что ты дура? Так никто не говорит!".
Королева ганделику• 06 октября 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Ну прям «стучать по голові» то ви шось загнули, підозрюю то щось особисте у вас. Я працювала вихователем, продавцем, менеджером зі збуту, потім взагалі швачкою на підприємстві. Коло спілкування різне, там і прокурор, і айтішниці є, ніхто на мене зверхньо не дивився від того що вони «вище статусом». І я себе приниженою чи ущербною не відчуваю. В юності щось таке було, а зараз мені все одно хто там кого вище, краще, багатше, хто що думає про мене, мені їх оцінка і схвалення не потрібно щоб почувати себе адекватно. Я не гірше і не краще за інших людей.
Главное как себя вести с людьми, в общении это чувствуется сразу. Если человек себя поставил достойно, то ничего не помешает ему так себя и чувствовать. Люди которые пытаются меня унизить или вывести меня на негативные эмоции просто исчезают с моей жизни навсегда
Червона ікорка• 06 октября 2023
Ответ дляБабайко
Просто, у Вас все в порядке с самооценкой ))
Ну да. Для меня как бы официанты, уборщицы и тд персонал тоже не ’ниже’ меня, великой офисной каралевы))))
Госпожа Белладонна• 06 октября 2023
Це так. Особливо видно ’базарників’, навіть якщо вони на лексусі
Бабайко• 06 октября 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Основная проблема у людей- обесценивание труда другого.
Увы, это везде.
Повітруля
• 06 октября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
якщо це ваші колеги то як вони зникнуть з вашого життя назавжди? ви їх звільнете?) якщо ж ви не керівник, отже йти доведеться самій, бо очі мозолити так і будуть
Повітруля
• 06 октября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
точно
Королева ганделику• 06 октября 2023
Ответ дляПовітруля
От так повний ігнор що не стосується трудових обов´язків. Я вмію абстрагуватися
Кукусики• 06 октября 2023
Я мастер маникюра и чувствую себя отлично. Высшее образование есть, работала, но решила выбрать свободную жизнь, и счастлива. Зарабатываю хорошо, никто мне не начальник, своя студия, живу и радуюсь.что меня определяет? За меньшие деньги зато должность и престиж отпахала 8 лет. Нет спасибо, нафик тот престиж и кто что думает
Кудрі кручу сама• 06 октября 2023
Ответ дляПовітруля
Ви якось буквально сприймаєте. З колегами можна спілкуватися тільки по робочим питанням і не думати про те, що вони там про вас думають, для цього не треба когось звільняти чи звільнятись. Більше вам скажу, навіть коли ви будете «вище» за соціальним статусом, люди все одно знайдуть за що на вас косо подивитись, не через гроші так через наявність/відсутність сімʼї, дітей, через зовнішність, розмір вашої квартири/будинку. Секрет в том, що вам повинно бути на це пофіг.
Советчица Года• 06 октября 2023
Працюю в державній сфері на керівній посаді, але! розмір заробітної плати зовсім неконкурентний проти приватного сектору, тому іноді відчуваю себе лузером)))
Бавовна• 06 октября 2023
Ответ длязабиякина
QA automation
на каком языке пишете? Если java, можете посоветовать хорошие каналы на ютубе? Давно вы автомейшн?
забиякина• 06 октября 2023
Ответ дляБавовна
Я не подвязываюсь под какой-то канал. Ищу информацию по мере надобности и смотрю парочку из списка
Невидимка• 06 октября 2023
Ответ длязабиякина
В украине на иностранную компанию
У Вас хорошее знание иностранного языка?
Кавуся• 06 октября 2023
Згодна лише частково.
Є люди, які дійсно почувають себе вище за тих, хто нижче за них в певній ієрархії, і водночас скачуть на лапках перед тими, кого вважають вищими.
А є люди, які поводяться гідно і не дозволяють поводитимя негідно з собою незалежно від займаної посади. Наша прибиральниця, наприклад, з таких, ніхто і ніколи не скаже, що вона нижча за нас. Наш водій теж регулярно не так щоб ввічливо говорить зі своїм безпосереднім керівником, коли той його відправляє в якесь місце в центрі, де є труднощі з парковкою, він так само не відчуває себе обслугою чи нижчою кастою.