ЭмчЭндЭм• Изменено 06 октября 2023

Тут є юристи? Або хто знає? Як офіціно здавати майно чоловіка

Чоловік не має права здавати як фоп, але може як фіз особа.. але тоді великий податок платити
Чи можна оформити так, що він мені здає майно в оренда, як фіз особа, за мінімальну ціну (теж не відомо як визначити ту ціну)

Я виступаю податковим агентом і плачу за нього податки, а потім я сдаю в суборенду по реальній ціні? І з від тої ціни платити 5%
Як краще це все зробити
А ось і я• 06 октября 2023
А не легше додати цей квед до його фоп?
Душка-свекрушка)))• 06 октября 2023
При такой схеме вы можете сдать только в субаренду, разрешение на которую должно быть прописано в договоре аренды.
Арендованное жилье в АРЕНДУ сдать нельзя.
Душка-свекрушка)))• 06 октября 2023
Ответ дляА ось і я
А не легше додати цей квед до його фоп?
Так налоги ж не хочется платить со всей суммы, как я понимаю. Автор упоминает минимальную сумму.
Меня не звали• 06 октября 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
так фоп платит 5%
Княгиня пітьми• 06 октября 2023
а чого чоловік немає права здавати як ФОП?
Шкала Радощів• 06 октября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Може держслужбовець 🤷🏻‍♀️
Княгиня пітьми• 06 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Може держслужбовець 🤷🏻‍♀️
може)
Княгиня пітьми• 06 октября 2023
можу Вас проконсультувати
Штора с кисточкой• 06 октября 2023
Якщо у вас є свій ФОП, тоді зможете під 5%. З чоловіком Договір позички укласти можна.
Stepa_nida• 06 октября 2023
Є мінімальні ставки податку для фіз.осіб, які приймаються місцевими громадами. Тому в разі укладення договору оренди з чоловіком ви муситиме заплатити податки не від мінімальної ставки згідно договору, а від мінімальної ставки податку для фіз. осіб.

Також вище рекомендують безоплатну позичку - її податкова теж розглядає, як безоплатно отримані послуги, з яких єдинник має сплатити податки як зі ’звичайних цін’.
автор ЭмчЭндЭм • 06 октября 2023
Ответ дляА ось і я
А не легше додати цей квед до його фоп?
До якого фоп! Він військовий
Він не може бути фоп
автор ЭмчЭндЭм • 06 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Може держслужбовець 🤷🏻‍♀️
Так і є
автор ЭмчЭндЭм • 06 октября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
У мене є фоп
Але читала в інтерееті що податківцям позичка не подобається, ніби ми таким чином уникаємо податків
автор ЭмчЭндЭм • 06 октября 2023
Ответ дляStepa_nida

А як зрозуміти що таке звичайна ціна
Оце мене лякає
Снегопадка• 06 октября 2023
Вам чоловік передає майно в позичку, ви далі передаєте в суборенду.
А ось і я• 06 октября 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
До якого фоп! Він військовий
Він не може бути фоп
Ну ви б ще незрозуміліше написали , вам у сусідню тоді тему, де медіуми переписуються .
автор ЭмчЭндЭм • 06 октября 2023
Ответ дляСнегопадка
А з позички я повинна платити податки?