1Lesya• 06 октября 2023

Хелп. Автобус Прага-Київ. Вибір місця при вільній посадці

Дівчата допоможіть хто знає.
Відмінили автобус який мав їхати з Праги на Київ. Терміново прийшлося купувати квиток на новий рейс.
Повертаємося з дочкою 12 років. Їздили на пару днів.

1) за скільки потрібно прийти на вокзал щоб сидіти удвох з дитиною, якщо відправлення автобусу о 12.

2) як правильно оформити повернення коштів, якщо рейс скасував перевізник. Оформляла купівлю через Тікетс.юа. Скасували рейс сьогодні близько 18, відправлення мало бути завтра о 16.
KoZa-biRuZa• 06 октября 2023
Мабуть, це не має значення, бо автобус подають на посадку хвилин за 30, коли вже переважна більшість пасажирів є на платформі.
В мене був досвід, коли розсаджував водій.
ole4kakissa• 06 октября 2023
Если автобус транзитный, то хоть за 5 часов прийдите, двух мест рядом может не быть
За 30 минут я была единственная на остановке
автор 1Lesya • 06 октября 2023
Ответ дляKoZa-biRuZa
Дякую
автор 1Lesya • 06 октября 2023
Головне вже повернутися
KoZa-biRuZa• 06 октября 2023
Ответ для 1Lesya
Дякую
Я б на Вашому місці підійшла до водія, пояснила ситуацію і попросила посадити разом з дитиною.
Гарної Вам дороги!
автор 1Lesya • 06 октября 2023
Ответ дляKoZa-biRuZa
Гарної Вам дороги!
Дякую